Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reevolved Pro wgranie image
#1
Witam,

Posiadam box Reevolved Pro z android 6 TV
Procek S912
Ram 2/8gb
Gpu mali t820-mp3

Dobrze zapowiadajaca się firma,nagle upadła .....i teraz brak jest wsparcia technicznego .....

Mam pytanie do znających temat,czy mogę wgrać inny soft do tego boxa?gdzie mogę znaleźć taki soft i jak wgrać ten soft do boxa.

np android 8 TV oreo 


Dzięki z góry za pomoc 

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jeżeli androida jako takiego byś w ogóle nie potrzebował to na procek S912 to możesz obczaić temat Libreelec lub Coreelec.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jeżeli producent sam nie wydał nowego softu to słabiutko...
A jak już ktoś portował ATV to na popularne boxy mecoola, alfawise.
Jak coś znajdziesz to pewnie tylko na forum freaktab:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
jedna uwaga. To nie jest Android TV tylko zwykły android. Nie ma androida TV pod S912.
Odpowiedz
#4
Eeeee... To jakim cudem na mecool m8s pro L jest ATV?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Dzięki za pomoc, jeżeli chodzi o a Android TV,to mam na box zainstalowaną wersję 6.0 Android TV.

A możecie mi doradzić jak wgrać android image do box-a?za pomocą programu Amlogic USB Burning Tool? czy innym sposobem?


pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Nie ma androida tv. Producenci specjalnie używają składni Android TV Box, co należało by czytać Android, TV Box. Tu masz wszystkie wspierane przez google urządzenia By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Są też inne niewspierane oficjalnie przez googla ale ani Reevolved Pro ani m8s pro L do nich nie należy. Zresztą zobaczcie jak wygląda ekran główny w Mi Box albo w Nvidia Shield na androidzie 6,7,8 i porównajcie z waszymi.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Spojrzałeś w link?
Ktoś przeportował (pewnie z forum freaktab) z nexus playera na boxy mecool, czystego ATV.

A to że google oficjalnie nie wspiera, to też nic nie znaczy... tak samo pewnie nie da się nic zainstalować spoza sklepu google i apap noc wziąć rano.

Ekran główny... sorry... to tylko intrerfejs graficzny leanback, a jak ktoś sobie ustawi, żeby sideload launcher się odpalał na shieldzie, to już to nie będzie ATV?
Ba... na zwykłym androidzie na starym boxie jakimś udało mi się odpalic leanback launcher (są tutki w necie).
Odpowiedz
#8
na xda jakies projekty są i były czy działją nie sprawdzałem ale tam wody nie leją więc raczej działają te wersje
Odpowiedz
#9
(18-07-2018, 09:38 PM)godzina1522 napisał(a): Spojrzałeś w link?
Ktoś przeportował (pewnie z forum freaktab) z nexus playera na boxy mecool, czystego ATV.

A to że google oficjalnie nie wspiera, to też nic nie znaczy... tak samo pewnie nie da się nic zainstalować spoza sklepu google i apap noc wziąć rano.

Ekran główny... sorry... to tylko intrerfejs graficzny leanback, a jak ktoś sobie ustawi, żeby sideload launcher się odpalał na shieldzie, to już to nie będzie ATV?
Ba... na zwykłym androidzie na starym boxie jakimś udało mi się odpalic leanback launcher (są tutki w necie).

Ok o alternatywnych romach nie pomyślałem. Możliwe że istnieją.
Odpowiedz
#10
@ghost12 to, że nie są przez google oficjalnie wspierane to nie znaczy, że nie ma softu na różne boxy z ATV. Mecool wychodzi z ATV - nawet twierdzą w nowym boxie, że jest certyfikowany: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości