Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8S PRO L Smart Bluetooth Voice Control TV Box - prośba o opinie i informacje
#1
Cześć,
Przymierzam się do zakupu TV Boxa. 
Za zadanie będzie miał obsługę filmów z pendrive w najnowszych dostępnych formatach oraz obsługę youtube może netflix itp.
Chciałbym, aby miał możliwość obsługi głosowej za pomocą pilota z bluetooth (nie chcę transmisji po wifi). Trafiłem na tę stronkę i widzę, że polecacie sprzęty MECOOL. Ostatnio pojawił się model z pilotem do obsługi głosowej Mecool M8S PRO L Smart Bluetooth Voice Control TV Box i jestem nim zainteresowany. Przed zakupem chciałbym jednak się upewnić, że dobrze robię i dlatego mam kilka pytań.

1. Czy mikrofon działa cały czas czy aktywuje się go wciskając przycisk na pilocie?
2. Czy obsługa głosowa działa sprawnie?
3. Czy pilot na pewno dział przez bloutooth czy może wifi?
4. Czy ten model ma te same zalety co inne czyli posiada te same certyfikaty i można na nim wgrać ten sam soft?
5. Czy wersje z Amlogic S912 są bezproblemowe w obsłudze (nie wieszają się, wszystkie aplikacje działają, nie grzeją się)?
6. Czy do odtwarzania plików z pendrive pownienem inwestować w wersję z Amlogic S912 i 3GB RAM czy może wystarczające są słabsze modele?

Więcej pytań nie pamiętam, jak mi się coś przypomni to będę pisał dalej Wink

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
@groggy ten model z pilotem z voice control był w przedsprzedaży i gearbest wczoraj otrzymał te urządzenia do sprzedaży. Jedno z tych urządzeń zostało wczoraj wysłane do nad więc w przyszłym tygodniu będzie u nas i będę mógł mu się przyjrzeć.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Ok. To będę czekał na jakieś informacje.
Odpowiedz
#4
(10-02-2018, 09:20 PM)mjw napisał(a): @groggy ten model z pilotem z voice control był w przedsprzedaży i gearbest wczoraj otrzymał te urządzenia do sprzedaży. Jedno z tych urządzeń zostało wczoraj wysłane do nad więc w przyszłym tygodniu będzie u nas i będę mógł mu się przyjrzeć.

czy jest już recenzja Mecool M8S PROart Bluetooth Voice
Odpowiedz
#5
Witam
Przymierzam się do zakupu Mecool M8S PRO L  widzę że jest w promocji jest także kod promocyjny. Gdzie go wstawić aby była zniżka poza tym od wczoraj poszedł do góry i już jest inna cena. Czy jest możliwość płacenia przez Przelewy 24 bo tej opcji nie widać czy tylko przez PayPal. Proszę o odpowiedź.  Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości