Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka Incursion+Covenant - problemy
#1
Witam,

Od wczoraj do dziś mam problem z obiema wtyczkami. Po kliknięciu na nowe filmy/seriale czy też najpopularniejsze wtyczki nie wyświetlają zawartości. Specjalnie przywróciłem domyślne ustawienia KODI 17.7 - dalej to samo.  Macie taki sam problem ?  

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zarówno Incursion jak i Covenant zostały już porzucone.
Przenieś się na FanFilm Lite: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Wielkie dzięki .
Odpowiedz
#4
Fanfilm i Placenta zastąpią Ci covenant i incursion
Odpowiedz
#5
A ta placenta to dobra jest?
Odpowiedz
#6
Niby dobra, ale ma nieaktualizowane polskie źródła - W FanFilm masz aktualne źródła, wtyczka nabiera rozpędu i z każdą kolejną wersją będzie działać coraz szybciej.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@Tomek Masz nie aktualne info Placenta kilka dni temu dostała aktualizacje polskich scrapperow
Odpowiedz
#8
Raczej nie dostała aktualizacji do polskich scrapperów. W źródłach placenta wciąż widnieje źródło filmyto a już od paru miesięcy nie istnieje, natomiast nie wyszukuje linki z alltube, fili, filmbooster itp. Aktualizacja zapewne poszła w źródła ENG choć nie wiele więcej znajduje placenta od ff.
Odpowiedz
#9
@gzenio22 co do placenty - nie wiem kto tam aktualizuje polskie scrappery - ale zawsze były o 3 kroki wstecz za tym co się dzieje w FanFilm.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
FanFilm lite jest ok ale nie wiem czemu dla wielu filmów nie pokazuje mi okładek. W incursion nie ma tego problemu ale niestety ten już bez wsparcia , źródeł mało mimo że posiadam RD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości