Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana sprzętu prośba o pomoc
#11
mjw naprawdę,to ja już nie wiem dlaczego u m,nie tak jest,Sony Bravia KD-55XE9005 , ostatnio,zmieniłem router na 5 GHZ , ZDZIWIŁEM SIĘ ŻE TELEWIZOR MA TAKIE wifi , ALE POŁĄCZYŁ SIĘ I MAM ŁĄCZE OKOŁO 120 NAWET DO 180 mb/s a i tak przy odtwarazaniu albo całkiem zatnie i nic nie idzie,włączam pause,za chwilę play chwilkę buforuje,troszkę pójdzie i stoi ,czasem faktycznie idzie minutę i znowu stoi,o co chodzi,może coś jeszcze w ustawieniach muszę zrobić,ustawiałem już buforowanie przez polishteam wizard oraz Ares Wizard , co jeszcze mogę zrobić
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Nie tak to jest Android TV w tym Sony. Kup Mecoola w wersji m8s pro L i będzie śmigać. Do tego real-debrid i oglądasz bez problemu. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
fakt,przecież w tv mam Netflixa,to w boxie tego nie muszę oglądać,ważne tylko żeby mi kodi działał z wtczkami 4k
Odpowiedz
#14
@mjw czy ro o to chodzi

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
Tak, jeśli chciałbyś zakupić możesz skorzystać z naszego reflinka to wpadnie nam na piwko. Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
jeśli się zdecyduję a na 90 procent tak , to zakupie przez ten link,ale jeszcze pytanko,czy to urządzenie ma wsparcie HDR ?

acha i jeszcze pytanko,co myślisz o tym sprzęcie ? JUż więcej,obiecuję nie truję

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Co do HDR to nie wiem, bo nie mam tv z hdr. Może ktoś inny Ci odpowie.
To z linka odpada według mnie bo jest na rockchipie. Większe wsparcie uzyskać póki co na urządzeniach s905/s912. Zawsze na nich możesz uruchomić alternatywne oprogramowanie jak CoreELEC/LibreELEC.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości