Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Real-Debrid - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kodi dla początkujących (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Real-Debrid (/showthread.php?tid=13)

Strony: 1 2


Real-Debrid - xianixTJE - 27-08-2017

Witam serdecznie
prosze o pomoc w temacie 
zainstalowałem według poniższego poradnika:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
wtyczkę real-derbid... wykupiłem konto premium, ale proszę Was o przybliżenie w jaki sposób korzystać z tej wtyczki za pomocą KODI... samo Kodi mam w TVAndroid... 
szukałem w sieci poradników jak krok po kroku korzystać z wtyczki ale każdy tutorial jest z pominięciem sposobu pobierania treści ....
proszę o link do poradnika jesli takowy istnieje...
z góry dziękuję
Michał...


RE: Real-Debrid - mjw - 27-08-2017

Nasza wtyczka z poradnika działa na zasadzie streamu treści dodanych przez siebie. Czyli np wrzucasz torrent z kickass czy piratebay do real-debrid i po pobraniu możesz go streamować do Kodi.
Możesz też konto real-debrid użyć z wtyczkami np Covenant czy Elysium. W ustawieniach wtyczek musisz się zalogować do konta poprzez urlresolver dostępny w ustawieniach danej wtyczki. Jak chcesz to jutro mogę Ci zrobić poradnik krok po kroku. Smile

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka


RE: Real-Debrid - xianixTJE - 28-08-2017

... Dzięki za info....
nie wiem czy jestem jedyny ale wtyczki Covenant od kilku dni nie można zainstalować...
próbowałem na wiele sposobów, oczywiście zgodnie z Waszym poradnikiem (szacunek za te poradniki=rewelacja !!!)
Elysium, jak najbardziej poszło ładnie ... jedno pytanie pomocnicze w którym miejscu w settings Exodusa (elysyum) należy umieścić dane do konta Rea-debrid?
co do poradnika (nie chcę truć) ale jestem przekonany że byłby to pierwszy i jedyny w sieci taki deficyt Smile
Pozdrawiam
Michał....


RE: Real-Debrid - sokol88 - 28-08-2017

Odpalasz Exodus>Narzędzia>Ustawienia kont>konta>URLResolver setings>universal resolvers i tu wyszukujesz real-debrid Smile


RE: Real-Debrid - binder - 28-08-2017




RE: Real-Debrid - xianixTJE - 28-08-2017

Dziękuję Wam mocno za pomoc....
konto Real-Derbid można ustawić na wtyczkach /elysium/exodus/covenant/,,,
czy gdzieś jeszcze jest możliwość ?


RE: Real-Debrid - ddarek65 - 09-10-2017

Odgrzeje ten wątek bo się zastanawiał na wykupieniem dostępu Premium, czy jakość narawdę jest warta swej ceny?
Czy ustawiając dostęp w Covenant przez URLresolvera cos będę jeszcze musiał ustawiać ? Czy samo przeszuka ewentualne źródła?
Marzy mi się jakość jak z Netflixa.....


Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka


RE: Real-Debrid - mjw - 09-10-2017

@ddarek65 warto, warto! Jakość na poziomie 1080p bez problemu. Wykup sobie na miesiąc i przetestuj. Smile


RE: Real-Debrid - ddarek65 - 09-10-2017

Kupilem na 3, jakość super, ....
Nareszcie cos fajnego.

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka


RE: Real-Debrid - modny069 - 10-10-2017

Witam wszystkich i mam pytanie,też mam RD.Czy potrzebne jest vpn do oglądania filmów i czy to pomaga a przede wszystkim w buforowaniu chodzi mi o filmy 4k.Wieczorem mam problem z obejrzeniem filmu,natomiast w niedzielę jest ok do godziny 17-tej wtedy zaczyna buforowanie.Czy ma ktoś takie problemy i czy jest to normalne czy to u mnie jest coś nie tak.