Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Ott navigator - problem z macami - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Pomoc & Poradniki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Wątek: Ott navigator - problem z macami (/showthread.php?tid=3649)



Ott navigator - problem z macami - kristoph - 12-05-2021

Mam problem z aplikacja ott navigator w wersji 1.6.5.5 premium, w sumie to kazda wersja nie działa na telefonie i tablecie. Po wpisaniu adresu i mac-a wystepuje bląd no auth: no handshake. Objętnie jaki adres wpisze i maca zaden nie dziala i taki blad wystepuje.


RE: Ott navigator - problem z macami - Łonogrzmot - 12-05-2021

(12-05-2021, 03:43 PM)kristoph napisał(a): Obojętnie jaki adres wpisze

No właśnie, może dlatego...wpisać trzeba pewny adres / profesjonalnie działającej listy m3u...sprawdzone na "pierwszej lepszej" liście, wszystko good, dziękuję za uwagę...


[Obrazek: Y7dMc4cl.jpg]


RE: Ott navigator - problem z macami - Wood - 12-05-2021

(12-05-2021, 03:43 PM)kristoph napisał(a): Mam problem z aplikacja ott navigator w wersji 1.6.5.5 premium, w sumie to kazda wersja nie działa na telefonie i tablecie. Po wpisaniu adresu i mac-a wystepuje bląd no auth: no handshake. Objętnie jaki adres wpisze i maca zaden nie dziala i taki blad wystepuje.

no handshake oznacza ze nie udalo sie pobrac listy.
Jak pisze kolega wyzej mac musi byc dzialajacy i poprawnie wpisany przy wyborze poprawnego formularza.


RE: Ott navigator - problem z macami - kristoph - 13-05-2021

Dobra ogarnąłem inne macki i działa, ale dziwne jest to że np ten sam mac działa na PC, mi box a na tablecie już nie. Do zamknięcia!


RE: Ott navigator - problem z macami - saguero - 26-08-2021

(12-05-2021, 04:11 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(12-05-2021, 03:43 PM)kristoph napisał(a): Obojętnie jaki adres wpisze

No właśnie, może dlatego...wpisać trzeba pewny adres / profesjonalnie działającej listy m3u...sprawdzone na "pierwszej lepszej" liście, wszystko good, dziękuję za uwagę...


[Obrazek: Y7dMc4cl.jpg]


Hejka, jak ustawic ten widok a dokladniej opis programu po prawej? Wiem, ze bylo to domyslnie ustawione ale potem cos namieszalem w ustawieniach i nie moge przywrocic.



RE: Ott navigator - problem z macami - mjw - 26-08-2021

Pewnie trzeba dodać EPG.


RE: Ott navigator - problem z macami - saguero - 26-08-2021

Mam dodane EPG. Chodzi mi dokladnie o opis programu. To co na screenie zaczyna sie od "w jednym z hotelowych pokoi..."


RE: Ott navigator - problem z macami - Łonogrzmot - 26-08-2021

Ustawienia => Poziom Ustawień => Tryb ekspercki

Ustawienia wyświetlania => Opis programu => zahaczyć Zezwalaj na wyświetlanie opisu na listach

Pokaż wybrany podgląd wideo w opisie => zahaczyć Pokaż wybrany podgląd wideo w opisie

Po zmianach ustawień, obowiązkowy restart aplikacji...


RE: Ott navigator - problem z macami - Pablo77 - 30-08-2021

(13-05-2021, 05:10 AM)kristoph napisał(a): Dobra ogarnąłem inne macki i działa, ale dziwne jest to że np ten sam mac działa na PC, mi box a na tablecie już nie. Do zamknięcia!
miałem tak samo na pc chodzi a na stbemu i tivimate (mi box 4s) nie odpala, pliki m3u bez problemu i stabilniej niż na kompieTongue