Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ott navigator - problem z macami
#1
Mam problem z aplikacja ott navigator w wersji 1.6.5.5 premium, w sumie to kazda wersja nie działa na telefonie i tablecie. Po wpisaniu adresu i mac-a wystepuje bląd no auth: no handshake. Objętnie jaki adres wpisze i maca zaden nie dziala i taki blad wystepuje.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(12-05-2021, 03:43 PM)kristoph napisał(a): Obojętnie jaki adres wpisze

No właśnie, może dlatego...wpisać trzeba pewny adres / profesjonalnie działającej listy m3u...sprawdzone na "pierwszej lepszej" liście, wszystko good, dziękuję za uwagę...


[Obrazek: Y7dMc4cl.jpg]

Podziękowali: kristoph
Odpowiedz
#3
(12-05-2021, 03:43 PM)kristoph napisał(a): Mam problem z aplikacja ott navigator w wersji 1.6.5.5 premium, w sumie to kazda wersja nie działa na telefonie i tablecie. Po wpisaniu adresu i mac-a wystepuje bląd no auth: no handshake. Objętnie jaki adres wpisze i maca zaden nie dziala i taki blad wystepuje.

no handshake oznacza ze nie udalo sie pobrac listy.
Jak pisze kolega wyzej mac musi byc dzialajacy i poprawnie wpisany przy wyborze poprawnego formularza.

Podziękowali: kristoph
Odpowiedz
#4
Dobra ogarnąłem inne macki i działa, ale dziwne jest to że np ten sam mac działa na PC, mi box a na tablecie już nie. Do zamknięcia!
Odpowiedz
#5
(12-05-2021, 04:11 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(12-05-2021, 03:43 PM)kristoph napisał(a): Obojętnie jaki adres wpisze

No właśnie, może dlatego...wpisać trzeba pewny adres / profesjonalnie działającej listy m3u...sprawdzone na "pierwszej lepszej" liście, wszystko good, dziękuję za uwagę...


[Obrazek: Y7dMc4cl.jpg]


Hejka, jak ustawic ten widok a dokladniej opis programu po prawej? Wiem, ze bylo to domyslnie ustawione ale potem cos namieszalem w ustawieniach i nie moge przywrocic.
Odpowiedz
#6
Pewnie trzeba dodać EPG.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Mam dodane EPG. Chodzi mi dokladnie o opis programu. To co na screenie zaczyna sie od "w jednym z hotelowych pokoi..."
Odpowiedz
#8
Ustawienia => Poziom Ustawień => Tryb ekspercki

Ustawienia wyświetlania => Opis programu => zahaczyć Zezwalaj na wyświetlanie opisu na listach

Pokaż wybrany podgląd wideo w opisie => zahaczyć Pokaż wybrany podgląd wideo w opisie

Po zmianach ustawień, obowiązkowy restart aplikacji...

Podziękowali: saguero
Odpowiedz
#9
(13-05-2021, 05:10 AM)kristoph napisał(a): Dobra ogarnąłem inne macki i działa, ale dziwne jest to że np ten sam mac działa na PC, mi box a na tablecie już nie. Do zamknięcia!
miałem tak samo na pc chodzi a na stbemu i tivimate (mi box 4s) nie odpala, pliki m3u bez problemu i stabilniej niż na kompieTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości