Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
CANAL+ BOX 4K - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Testy, recenzje, opinie. (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=57)
+--- Wątek: CANAL+ BOX 4K (/showthread.php?tid=3676)



RE: CANAL+ BOX 4K - artpaw - 11-10-2021

niestety jest to ograniczenie androida TV i było już nawet temat tu na forum

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: CANAL+ BOX 4K - darog69 - 11-10-2021

Ja puki co podpiąłem sobie Mega.nz jako dysk sieciowy


CANAL+ BOX 4K - as1as - 11-10-2021

Mam MiBoxa
Pod urządzenie podpięty dysk 2TB
X-plore w przeglądarce na laptopie adres IP z aplikacji zainstalowanej na MiBoxie.
W apce włączony serwer wifi
Nie muszę podpinać dysku do laptopa tylko w przeglądarce loguję się na MiBoxa, tworzę, usuwam foldery, przesyłam pliki.
Chyba innego sposobu nie ma.[Obrazek: 7ce5de19695a00cd0ead3451baa2b3d4.jpg]


CANAL+ BOX 4K - bigdamian - 11-10-2021

Testowo zainstalowałem Microsoft exFAT/NTFS for USB by Paragon Software v3.5.0.7 [Unlocked] Armeabi-v7a oraz Total Commander 3.23 i kopiowanie oraz kasowanie plików z pamięci wewnętrznej na pendrive działa. A werja dekodera to HY40A2. Zapomniałbym iż pendrive jest sformatowany jako FAT32.


RE: CANAL+ BOX 4K - artpaw - 12-10-2021

@bigdamian no i to by się zgadzało i okazuje się że są jednak różne sposobu Smile Osobiście wybieram pena jako dysk sieciowy ale wiadomo ktoś może nie mieć możliwości i przyda mu się ten sposób jak i sposób który podał @as1as


RE: CANAL+ BOX 4K - darog69 - 16-10-2021

Zauważyłem u siebie że po kilku godzinach oglądania Box sam się wyłącza, ma ktoś podobnie, czy jest możliwe że w Androidzie jest tak ustawione żeby się wyłączał po jakimś czasie, czy to z przegrzania, albo się coś psuje?


RE: CANAL+ BOX 4K - Łonogrzmot - 16-10-2021

(16-10-2021, 05:28 PM)darog69 napisał(a): w Androidzie jest tak ustawione

Jedynie co się luźno kojarzy, to standardowe ustawienie wygaszacz ekranu => uśpij urządzenie => na przykład po....min/h braku aktywności.


RE: CANAL+ BOX 4K - Skubi - 23-10-2021

Posiadam TV Samsung NU8002 oraz podłączony po ARC HDMI (4) do JBL Bar 3.1
Niestety sam szajsung nie dekoduje Dolby Digital, także próbuję BOXa połączyć przez HDMI (1,2,3) w JBLu, żeby to JBL dekodował Dolby, ale niestety po podłączeniu na TV dzieje się jak na filmiku: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zauważyłem, że coś tam skacze po rozdzielczościach, ale w BOX mam ustawione Automatycznie wykrywanie obrazu.

Jak ten problem rozwiążę to chciałbym dopytać jaka powinna być konfiguracja Boxa i Kodi, żeby JBL dekodował dźwięk..


RE: CANAL+ BOX 4K - tomislawwitow - 25-10-2021

Witam, czy jest możliwość aby asystent google szukał wyników w wgranych aplikacjach typu Chrome ? Niby jest mozliwosc zaznaczenia ale tego nie robi, jedynie YouTube


RE: CANAL+ BOX 4K - zorza - 25-10-2021

Czy może ktoś testował "Amazon Prime Video"? Box nie ma certyfikatu na to a interesuje mnie czy można oglądać treści a nie tylko zainstalowanie samej aplikacji.