Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problem z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa (/showthread.php?tid=3679)

Strony: 1 2 3


enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - xlow - 27-05-2021

Szanowni,
Kodi 18,9 leia
tuner sat to  gigablue 4k uhd ue - zainstalowana wtyczka kodi 18.9
do niedawna wszystko było ok. Teraz - nie mogę zainstalować netflix. Po jakiś aktualizacjach przestały działać wszystkie dodatki wideo (player, Hbo, nc+, netflix).
Walcząc z problemem - wgrałem do dekodera system od nowa. OpenATV 6.4  (wszystkie działające softy są w python 2.+ (o ile dobrze sięorientuję)) - chyba bez sensu bo prawdopodobnie wystarczyło użycie InputStreamAdaptive.
po  tej operacji - wszystkie dodatki wideo oprócz netflix zagrały - gorzej bo nijak nie mogę zainstalować tego netflixa z repozytorium: repository.castagnait-1.0.1
wyświetla się komunikat że ten dodatek jest niekompatybilny z obecną wersją KODI, zależności od xmbc.python w wersji 3.0.0 nie mogą zostać spełnione

Czy ktokolwiek spotkał się z takim problemem i wie jak pomóc?

Będę bardzo wdzięczny.


enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - Tomek - 28-05-2021

Wygrywasz Netflix z repo dla kodi 19, a masz k18. Użyj właściwego repozytorium
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - xlow - 28-05-2021

Przepraszam ale chciałem wkleić obrazek ze strony, którą podałeś - podałem prawidłowe repozytorium - zreszta próbowałem z obydwu i nic:

[Obrazek: XyPBZVSl.jpg]


RE: enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - Tomek - 28-05-2021

Nie mam już nigdzie k18 żeby nawet na szybko sprawdzić, ale miesiąc temu na pewno działało. Zainstaluj ręcznie stąd:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - xlow - 28-05-2021

Niestety - ten sam komunikat:
ten dodatek jest niekompatybilny z obecną wersją KODI, zależności od xmbc.python w wersji 3.0.0 nie mogą zostać spełnione


enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - Tomek - 28-05-2021

Musisz mieć jakieś repozytorium które zasysa jakąś zależność która jest już tylko dla kodi 19. Pokaż logi


RE: enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - xlow - 28-05-2021

(28-05-2021, 12:00 PM)Tomek napisał(a): Musisz mieć jakieś repozytorium które zasysa jakąś zależność która jest już tylko dla kodi 19. Pokaż logi
w załączeniu


RE: enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - Tomek - 28-05-2021

Nie chce mi otworzyć tego pliku
Zrestartuj kodi, spróbuj zainstalować netflix i wrzuć logi na jakieś paste


RE: enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - jon1022 - 28-05-2021

To tak tylko dodam od siebie że na chwilę obecną wtyczka Netflix działa bez problemu pod kodi 18 Leia Smile 

Może warto by spróbować ręcznie odinstalować zależności wtyczki netflix i dopiero spróbować instalacji z właściwego repo?


RE: enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa - xlow - 28-05-2021