Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
PL Radio, użyteczna apka dla miłośników radia w internecie. - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Aplikacje (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: PL Radio, użyteczna apka dla miłośników radia w internecie. (/showthread.php?tid=3754)



PL Radio, użyteczna apka dla miłośników radia w internecie. - arkady1964 - 06-07-2021

Dla zainteresowanych aplikacjami na sprzęt z Androidem polecam apkę PL Radio - Polskie radia internetowe. Tego typu aplikacji jest dziesiątki, ale moim zdaniem ta jest jedną z lepszych na Androida, działa od Android 4.2+  Jest to bardzo wygodna w użyciu, aplikacja do słuchania polskich stacji radiowych.  Interfejs aplikacji jest prosty i intuicyjny. Aplikacją ma bardzo duży wybór stacji radiowych, W celu posłuchania audycji, wymagane jest tylko połączenie z Internetem. Aplikacja w wersji darmowej posiada reklamy. Nie są one jednak uciążliwe i natarczywe, nie utrudniają korzystania z aplikacji.

W celu rozpoczęcia odtwarzania należy wcisnąć trójkątną ikonkę przycisku Play. Naciskając ikonkę serduszka możemy wybrać ulubione stacje do szybkiego dostępu.

PL Radio - Polskie radia internetowe, dla Android 4.2+  Bezpłatna aplikacja do pobrania ze Sklepu Play:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl&gl=US

Na każdym urządzeniu opartym na Androidzie 4.2+ ze Sklepu Play za darmo można instalować powyższą aplikacje, jest pozbawiona wirusów.

Pozdrawiam


RE: PL Radio, użyteczna apka dla miłośników radia w internecie. - arkady1964 - 07-07-2021

Godną zainteresewania jest też podobna apka, która jest bezpłatna i bez reklam, jest pozbawiona wirusów:

Radio PL Pro Wymagania minimum Android 4.4+ Aplikacja do pobrania ze Sklepu Play:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&gl=PL

Pozdrawiam


RE: PL Radio, użyteczna apka dla miłośników radia w internecie. - kisiel95 - 08-07-2021

Ja mam Replaio Radio, chodzi nawet na tablecie z Androidem 4.1


RE: PL Radio, użyteczna apka dla miłośników radia w internecie. - arkady1964 - 09-07-2021

@Kisiel 95  Tak jest, kolejną ciekawą apką jest  Replaio Radio, ostatnia wersja działa z Androidem 4.4+, wcześniejsze wersje wymagały tylko Androida 4.1+  Replaio Radio działa z pilotami od Android TV tj. możliwość odtwarzania na Android TV bez pilota Air Mouse.

Radio internetowe - Replaio, do pobrania ze Sklepu Play:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl&gl=US

Pozdrawiam


RE: PL Radio, użyteczna apka dla miłośników radia w internecie. - Sinel - 29-07-2021

Kiedyś również chętnie słuchałem Radia PL. Jednak jak usunęli z list takie pozycje jak: Radio Kosmos, Wieczór odkrywców, Bohaterowie naszych lektur, Archeologia, Piosenki Niezależnych, Radio Klenczon i wiele innych zmieniłem apkę na inną. Może nie jest tak wygodna ale ma na listach wszystko to co lubię.