Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Napiprojekt Katalog i Kodi 20 (/showthread.php?tid=4341)

Strony: 1 2


Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - leszekgd - 17-03-2022

Witam

Używam Kodi Nexus od Maven'a na Shield TV. Kiedy próbuje pobrać napisy, wyskakuje mi błąd. W logu znalazłem coś takiego:

2022-03-17 14:44:50.096 T:25084  ERROR <general>: Repository add-on repository.homik uses old schema definition for the repository extension point! This is no longer supported, please update your addon to use <dir> definitions.

2022-03-17 14:44:50.096 T:25084  ERROR <general>: Repository add-on repository.homik does not have any directory and won't be able to update/serve addons! Please fix the addon.xml definition

Czy jest jakiś sposób na obejście tego błędu, czy trzeba czekać na wersję pod Nexus'a?

Pozdrawiam


RE: Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - Tomek - 17-03-2022

Jako użytkownik wersji przeznaczonej dla developerów - czyli kodi 20 - zgłoś ten błąd autorowi dodatku lub bezpośrednio do twórców kodi. Jeśli nie potrafisz tego zrobić - zrezygnuj z wersji przeznaczonej do testów i zainstaluj stabilną wersję kodi.


RE: Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - leszekgd - 17-03-2022

Kodi 20 używam ze względu na szybsze działanie wzdlędem 19. Dzięki za odpowiedź, trzeba czekać na oficjalny build.


RE: Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - Lantash77 - 18-03-2022

napiprojekt.katalog z repozytorium homik nie będzie działać. Jest pod K18.

Zobacz tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - leszekgd - 18-03-2022

Mam zainstalowane z adresu powyżej, niestety wywala błąd.


RE: Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - leszekgd - 28-12-2022

Sorki, że odkopuję stary temat. Czy istnieje szansa, że autor Napiprojekt Katalog przerobi wtyczkę do wersji Kodi Nexus? Oficjalne Kodi v20 tuż za rogiem, a wtyczka niekompatybilna.

Pozdrawiam


Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - kocurek7 - 29-12-2022

Też na to czekam. Wtyczka Napiprojekt Katalog jest super i do pełni szczęścia brakuje mi jej w wersji Nexus v20 rc2.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka


RE: Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - DenDy - 30-12-2022

@leszekgd @kocurek7 poszła mała aktualizacja, sprawdźcie czy teraz działa prawidłowo na K20.


RE: Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - leszekgd - 30-12-2022

@DenDy Sprawdziłem na szybko na kilku filmach i działa. Dziękuję Ci serdecznie, super prezent świąteczny!
Teraz używanie Nexusa ma sens!

Pozdrawiam


RE: Napiprojekt Katalog i Kodi 20 - kofii12345 - 30-01-2023

Dorobiłem małą poprawkę gdzie niektóre filmy rzucały błędem. Np. turysta z 2014 był nieznajdowany bo oryginalny tytuł to nie Turist tak jak wtyczka szukała. Gdy film jest nieznaleziony wtyczka próbuje jeszcze raz z alternatywnym tytułem:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@DenDy Czy jest szansa na dorzucenie do k19.kwp? Nie znalazłem gita gdzie można puścić requesta.