Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 04-09-2023

Ale człowieku - czego ty oczekujesz - że będziemy przepisywać z jakiś zrzutów ekranu bo ty nie potrafisz kopiuj wklej zrobić?
Te strony albo już zostały sprawdzone dawno, albo są już w FanFilm (ale po co sprawdzać, prawda - niech ktoś coś...) albo mają treści które nie łapią się w system wyszukiwania FanFilm (35mm, wfdif).
Koniec tematu - żadna nie nadaje się do FF - jeśli uważasz inaczej to napisz scraper.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Piramida - 04-09-2023

Myślałem,że rzucisz okiem na screeny i od razu wyłapiesz coś,czego jeszcze nie było Wink


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - czesio - 04-09-2023

ja bym się zastanowił nad By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. są tam parę filmów darmowych


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 04-09-2023

No to czekamy aż scraper napiszesz.
Z darmowych na tej stronie (mających po 1 źródle i to średniej jakości - bo większość to pseudo HD) masz 24 strony po 24 filmy na nich - czyli 576 pozycji - filmów i seriali - w serialach losowo klikałem - martwe linki na co drugim odcinku - super - będzie na czym testować. W porównaniu z darmowym filser które działa, z innymi które działają to szkoda czasu deweloperów nawet na sprawdzanie strony...
Próbuję was uświadomić że developerzy trzymają rękę na pulsie - i to co się da dodać jest dodawane. Z informacji które mi przekazali mieli wiele przypadków gdy pomiędzy wersjami (np w czerwcu a w sierpniu) dodali testowo dla siebie nowe strony które po miesiącu padały. Te które zaprezentowaliście to nic nowego, nie możliwe do ogarnięcia albo nie noszące za sobą tyle treści żeby marnować na to kilka godzin pracy.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Piramida - 04-09-2023

Napisz scraper,napisz scraper xD
Ja tam generalnie za bardzo nie siedzę na Fanfilm i chciałem podrzucić tylko podpowiedzi...


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 04-09-2023

Tylko te które podrzuciłeś są albo nierealne bo są za CF, albo już są w FF (filser/cda itp) albo nie spełniają wymogów - o tym jak działa FF masz w pierwszym poście.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Piramida - 04-09-2023

Sorry,nie sprawdzałem wszystkich Wink


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 04-09-2023

A nam każesz.... ja prdle....


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Piramida - 04-09-2023

Nie wiem,czy melisa tutaj pomoże xD

P.S.
Powinno być raczej - jprdl Wink


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pablo_O - 09-09-2023

Cześć,
jako, że jest to mój pierwszy post witam wszystkich Smile

Czy mogę prosić o pomoc z połączeniem konta Tb7 z fanfilm?
Czyste kodi 18.9 (nowsze wersje po jakimś czasie wysypują się na mojej Bravii, nie lubią się :/)
Tv Sony Bravia XR 55X90j google TV (roczny)
Źródło zaznaczyłem, hasło do Tb7 zmieniłem na ich stronie pomimo tego fanfilm nie wyszukuje źródeł z Tb7.
Dodam, że na PC działa elegancko stąd wiem, że Tb7 jest ok.
Jestem laikiem i jeśli załączam błędne logi dajcie znać.
Plik z logiem z Kodi: edit i tak nie potrzebny