Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - szopns - 09-12-2023

(09-12-2023, 05:11 PM)mar-an napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i wyłączyć auto aktualizację tego dodatku (Dodatki - Ustawienia - Zarządzaj zależnościami - urllib3). Jak wyjdą poprawki wtyczek będzie można włączyć aktualizację automatyczną tego dodatku ponownie.
[Obrazek: AtdViPZl.png]

Hej,
Próbowałem zrobić downgrade urllib3 do wersji 1.26.16 ale system krzyczy że wtyczka jest związana zależnościami z dodatkiem request nie nie jest możliwa aktualizacja tej wtyczki.
Jak rozwiązać takie issue, proszę o jakąś wskazówkęJuż nie trzeba robić downgrade. Fanfilm poprawiony pod aktualną. I to od dni paru...
O czym @Tomek "krzyczy" tuż nad Twoim postem.
Druga edycja, żeby nie było że zlałem problem. Otóż pobierasz zip ze starą wersją zależności i w kodi dajesz zainstaluj z pliku zip i wybierasz miejsce gdzie masz ten zip, klikasz na niego i się "zaktualizuje".
..


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 10-12-2023

(09-12-2023, 05:11 PM)mar-an napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i wyłączyć auto aktualizację tego dodatku (Dodatki - Ustawienia - Zarządzaj zależnościami - urllib3). Jak wyjdą poprawki wtyczek będzie można włączyć aktualizację automatyczną tego dodatku ponownie.
[Obrazek: AtdViPZl.png]

Hej,
Próbowałem zrobić downgrade urllib3 do wersji 1.26.16 ale system krzyczy że wtyczka jest związana zależnościami z dodatkiem request nie nie jest możliwa aktualizacja tej wtyczki.
Jak rozwiązać takie issue, proszę o jakąś wskazówkęPodejrzewam że twój downgrade polegał na tym że chciałeś wpierw odinstalować wtyczkę, stąd taki komunikat. Natomiast ja nigdzie nie pisałem żeby ją odinstalować.
Poza tym - już nie trzeba tego robić, zarówno Fanfilm, wtyczki od mbebe oraz inne które tego wymagały otrzymały aktualizacje.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - jon1022 - 10-12-2023

No nie wiem czy wszystkie... poprawionego "polsat box go" nigdzie nie widzę ostatnia jest z tego wątku:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 10-12-2023

No to trzeba zgłosić autorowi


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - sky02 - 10-12-2023




RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - mtr81 - 11-12-2023

Wrzuciłem ZIP-a do przywołanego wyżej issue na GH. Myślałem, że Mbebe zaktualizował wtyczkę w repo przy okazji zeszłotygodniowego commita.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Piramida - 17-12-2023

Wplik poszedł spać Wink


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - DarDo - 07-01-2024

Witam. Czy działa u was tb7? W Fanfilm wyszukuje źródła z wrzucaj. Po wybraniu rozpoczyna odtwarzanie i zatrzymuje się. To samo we wtyczce tb7. Nie przesyłam na razie logów, bo chodzi mi o informację czy to ogólny problem tb7 czy szukać u siebie. Chociaż na dwóch boxach jest to samo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - dwksc1906 - 14-01-2024

Również mam problem z tb7.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 14-01-2024

(07-01-2024, 01:58 PM)DarDo napisał(a): Witam. Czy działa u was tb7? W Fanfilm wyszukuje źródła z wrzucaj. Po wybraniu rozpoczyna odtwarzanie i zatrzymuje się. To samo we wtyczce tb7. Nie przesyłam na razie logów, bo chodzi mi o informację czy to ogólny problem tb7 czy szukać u siebie. Chociaż na dwóch boxach jest to samo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
To nie problem z fanfilm tylko problem albo z serwerami tb7 albo z twoim kodi. Za odtwarzanie odpowiada tylko i wyłącznie kodi. Bez logów niewiele się pomoże. Oczywiście http2 masz wyłączony? W pierwszym poście masz informację o niedziałających źródłach.

(14-01-2024, 12:34 PM)dwksc1906 napisał(a): Również mam problem z tb7.
Wzruszyła mnie twoja historia. A teraz wróć i zapoznaj się z pierwszym postem w tym wątku.