Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Poradniki z kodiwpigulce.pl (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] (/showthread.php?tid=86)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - libus - 29-11-2019

Fajnie ide teraz sie "meczyć " z instalacja HBO go widzialem gdzies poradnik na tym forum Smile


RE: Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - Tomek - 29-11-2019

Nie masz się co męczyć - jest w repozytorium kodiwpigulce.


Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - Thomson_T - 22-12-2019

Hej, ja mam problem z pobraniem videviene, zaczyna pobierać i po chwili się wyłącza. Miał ktoś tak?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - Łonogrzmot - 22-12-2019

(22-12-2019, 03:44 PM)Thomson_T napisał(a): videviene

Co to jest [Obrazek: a040.gif]


Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - Thomson_T - 22-12-2019

Ojej, videviene CDM. Postaram się wrzucić loga.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - mjw - 22-12-2019

Jaki system?


Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - Thomson_T - 22-12-2019

System coreelec 9.2.0, podczas pobierania tego chrome os wywala.

Po nie wiem której próbie się pobrało. Netflix działa.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - libus - 24-08-2020

Kolejny problem , system android 9 , kodi 18 leia. Po odpaleniu pare dni temu boxa X96 Air P2 widzę że jestem wylogowany z Netflixa po wpisawaniu nazwy uyztkownika i hasla otrzymuje informacje ze dane są nie prawidlowe ( dodam że tych samych poświadczen uzywam na PC , laptopie i Telefonie )
Próbowałęm z 20 razy i na bank dobrze wpisuje ! Jakis pomysł ?

Edit
Zaisntalowalem kodi na PC plus netflixa CastagnaIT Repository tego z forum i tez mi wyskakuje ze nie prawidlowe haslo itd.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam


RE: Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - Tomek - 24-08-2020

Jest błąd po stronie Netflixa - albo zmiana. Problem znany i zgłoszony tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Trzeba ponoć kilka razy próbować się zalogować. Są też wersje do testów:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (w wątku są różne wersje do testów)


RE: Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi 18. [poradnik] - libus - 24-08-2020

Dziękuje za pomoc. Ost aktualizacja 20.08.2020 i wpis not full solved wiec trzeba czekac Smile