Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
(10-05-2024, 11:36 AM)bigdamian napisał(a): @bronek105 a próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne i na nowo zainstalować?
Nawet dwa razy. O dwa razy za dużo, bo gdybym wcale nie resetował to nie było by przymusowej aktualizacji, której nie można było pominąć. Widocznie przez tą aktualizację wszystko się spaprało.
Odpowiedz
REKLAMA:



(09-05-2024, 09:08 AM)bronek105 napisał(a): Zawsze nie miałem  problemu z instalacją i konfiguracją tego lunchera, ale kilka dni temu resetowałem boxa i postępując zgodnie z powyższą instrukcją mam problem (Canal+ TV Box / Skyworth HY4001). Po kliknięciu disable stock launcher nie przełącza mi na wolfa. Chwilkę widać jakiś komunikat, ale nie sposób go odczytać, bo trwa to ułamek sekundy. W każdym bądź razie nie mogę skonfigurować wolf launchera na stałe jak miałem wcześniej. Pewnie canal+ wprowadził jakąś aktualizację, która uniemożliwia działanie innego launchera jak stockowy. Ktoś może poradzić jak to ogarnąć?
Spróbuj inną wersję managera tych wersji jest sporo i może któraś to rozwiąże.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(10-05-2024, 09:20 PM)Zbigniew napisał(a): Spróbuj inną wersję managera tych wersji jest sporo i może któraś to rozwiąże.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Próbowałem z wieloma wersjami Wolf managera i innymi managerami. Tak samo różne wersje launcher managera. Nadal wyświetla krótki komunikat (przez ułamek sekundy) o sprawdzeniu włączenia debugowania USB.
Odpowiedz
(11-05-2024, 05:32 AM)bronek105 napisał(a):
(10-05-2024, 09:20 PM)Zbigniew napisał(a): Spróbuj inną wersję managera tych wersji jest sporo i może któraś to rozwiąże.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Próbowałem z wieloma wersjami Wolf managera i innymi managerami. Tak samo różne wersje launcher managera. Nadal wyświetla krótki komunikat (przez ułamek sekundy) o sprawdzeniu włączenia debugowania USB.
Musisz mieć włączone w ustawieniach programisty USB debugowanie i stąd ten komunikat.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(11-05-2024, 01:38 PM)Zbigniew napisał(a):
(11-05-2024, 05:32 AM)bronek105 napisał(a):
(10-05-2024, 09:20 PM)Zbigniew napisał(a): Spróbuj inną wersję managera tych wersji jest sporo i może któraś to rozwiąże.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Próbowałem z wieloma wersjami Wolf managera i innymi managerami. Tak samo różne wersje launcher managera. Nadal wyświetla krótki komunikat (przez ułamek sekundy) o sprawdzeniu włączenia debugowania USB.
Musisz mieć włączone w ustawieniach programisty USB debugowanie i stąd ten komunikat.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Cały czas mam włączone debugowanie usb.
Odpowiedz
(11-05-2024, 06:21 PM)bronek105 napisał(a):
(11-05-2024, 01:38 PM)Zbigniew napisał(a):
(11-05-2024, 05:32 AM)bronek105 napisał(a):
(10-05-2024, 09:20 PM)Zbigniew napisał(a): Spróbuj inną wersję managera tych wersji jest sporo i może któraś to rozwiąże.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Próbowałem z wieloma wersjami Wolf managera i innymi managerami. Tak samo różne wersje launcher managera. Nadal wyświetla krótki komunikat (przez ułamek sekundy) o sprawdzeniu włączenia debugowania USB.
Musisz mieć włączone w ustawieniach programisty USB debugowanie i stąd ten komunikat.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Cały czas mam włączone debugowanie usb.
A komendę w ADB wpisałeś

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
1
Odpowiedz
REKLAMA:



Uporałem się z problemem i podam go dla potomnych. Zainstalowałem apkę ADB (root niewymagany) i wyłączyłem w niej zbędne apki systemowe. @Zbigniew mnie naprowadził na rozwiązanie. Dziękuję
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości