Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy box bez względu na koszta do filmów i seriali 2023
#19
Nie zrozumieałeś mnie- brak obsługi DV w mkv poprzez Kodi dyskwalifikuje dla mnie ten sprzęt.Jest to oczywiste dla kazdego kto korzysta z usług debrida spietego z porzadną wtyczką.Chyba,ze jak wspomniałem ktoś ma wyswietlacz nie obsługujacy DV.

Kodi 20 w wersji master obługuje DV w kompilacjach pózniejszych niż bodajże 15.01.
Nie wiem co wywnioskowałes ze ze swoich testów i jak długo one trwały, w każdym razie uzytkuje Shield pro 2019 od kilku lat i nie wiem o jakich problemach mówisz.
Owszem nie jest idealny bo mankamentem jest brak obsługi HDR10+ i HLG.Z tym np. bezproblemowo radza sobie sprzety Fire .Te z kolei w praktycznym uzytkowaniu niewiele ustepują Nvidii w responsywnosci , obsługują również DV w Kodi , niestety nie obsługują formaty bezstratne audio.Przy czym na uwagę zasługuje Fire Cube 3g.bo to akurat urządzenie gęste formaty audio obsługuję , jednak nie miałem okazji tego samodzielnie potwierdzić.

Po prostu obecnie w czasach szybkiego internetu i streamingu urzadzenie nie wspierające w pełni Kodi jest technologicznie opóżnione lub ograniczone obojętnie jaka cyferka przez RAM by wystepowała .

btw.3GB RAM wystarcza by odtwarzać pliki w streamie w DV i Dolby True HD Atmos o wadze powyżej 100 GB......
Potrzebujesz sprzęt do obsługi plików z większym bitrate ?!Skad takie bierzesz ?!

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepszy box bez względu na koszta do filmów i seriali 2023 - przez somer - 08-05-2023, 05:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości