Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skórka Titan na Androida 4.2 oraz wyższe wersje Kodi
#2
Lightbulb 
Post edytowany.

Titan był, a obecnie Titan Vanilla jest moją ulubioną skórką Kodi. Zaskarbił sobie moje serce wygodą obsługi i dostarczaniem dużej ilości informacji w przejrzysty sposób. Do tego skórka Titan ma bardzo dużo możliwości konfiguracji w zależności od indywidualnych upodobań. 

Poniżej jest link do instrukcji poradnika jak skonfigurować skórkę Titan. Link zamieściłem dla poszerzenia informacji o skórce Titan tj. możliwościach dostosowywania wyglądu. Może komuś dopasuje ta konfiguracja, jest  bardzo duży wybór ustawień w skórce Titan. Ustawienie z linku są gwoli uzupełnienia informacji. Ja w ustawieniach skórki Titan dla siebie wybrałem: Poziome menu w stylu skóry Confluence.

Szersze info o możliwościach indywidualnej konfiguracji skórki Titan Vanilla, w tym na Kodi 21 Omega, tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ustawienia te działają też na Titan MOD, skórce, która działa na Nexus - ie, wątek o skórce:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Skórka Titan MOD w wersji na Nexusa obecnie jest nawet lepsza od Titan Vanilla, ponieważ autor tego moda bardzo dba o rozwój skórki. Zaznaczam, że jest to maja subiektywna opinia.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Skórka Titan na Androida 4.2 oraz Androida 4.4 - przez arkady1964 - 28-03-2020, 07:07 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości