Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem nc go.
#11
Po instalacji i aktywacji input stream uruchom ponownie kodi
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Wiesz co, jeden restart nie pomógł. Zrobiłem kilka i dopiero zaskoczylo!
Dzieki! dziala!
Odpowiedz
#13
To super! Cieszę się!


Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
Podepnę się może tutaj, żeby nie śmiecić, mam pytanie czy ktoś zaobserwował może, jakieś kłopoty z wtyczką NC+ Go? Wczoraj do późna oglądałem TV i było OK, dzisiaj tylko kółko kręcące się kilka sekund. Co ciekawe problem pojawił się tylko na Windows 10 Kodi 18,6 natomiast na LibreELEC działa wersja wtyczki ta sama. Problem istnieje niezależnie czy uruchamiam sama wtyczkę czy też IPTV Simple Client. Ktoś może ma, lub miał podobny problem ?

Dopisane 22.04.220 godz. 09:23

Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie wtyczkę, usunąłem wszelkie zależności oraz zrestartowałem cały system restart KODI nie pomógł i bez wyraźnej przyczyny ruszyło, nie rozumiem no chyba że M$ coś wymyślił bo była w nocy jakaś poprawka zabezpieczeń. Tak czy owak działa a przyczyny błędu nie poznałem. Przepraszam za zawracanie głowy
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#15
Witam serdecznie, NIE DZIAŁA TV NA ŻYCZENIE, PO DWÓCH STRONACH GDY CHCĘ PRZEJŚĆ DO NASTĘPNYCH TO POJAWIA SIĘ BŁĄD NC GO.
KANAŁY DZIAŁAJĄ NORMALNIE ( chodzi o folder z filmami)
Odpowiedz
#16
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Hej, dzisiaj zaobserwowałem u siebie problem taki, że mam dźwięk a nie mam obrazu. Wygląda to tak jakby Kodi wykrywało, że treści z NC+Go to pliki muzyczne. Leci dźwięk, a zamiast obrazu mam zmieniające się kolory w tle.
Ogólnie wtyczka u mnie działała wcześniej, ale dawno jej nie odpalałem. W międzyczasie doinstalowałem kilka innych wtyczek i dzisiaj chciałem puścić kanały TV i lipa.
Ktoś już się spotkał z takim problemem?
Odpowiedz
#18
(04-05-2020, 08:52 PM)Lipszczak napisał(a): Hej, dzisiaj zaobserwowałem u siebie problem taki, że mam dźwięk a nie mam obrazu. Wygląda to tak jakby Kodi wykrywało, że treści z NC+Go to pliki muzyczne. Leci dźwięk, a zamiast obrazu mam zmieniające się kolory w tle.
Ogólnie wtyczka u mnie działała wcześniej, ale dawno jej nie odpalałem. W międzyczasie doinstalowałem kilka innych wtyczek i dzisiaj chciałem puścić kanały TV i lipa.
Ktoś już się spotkał z takim problemem?

Sorry za odpowiedź na własny post, ale znalazłem przyczynę problemu. 
Chodziło o akcelerację sprzętową w opcjach odtwarzacza. Miałem to wyłączone, bo zauważyłem że na moim Firesticku były problemy z plikami MKV, kiedy opcja była włączona. Okazało się, że dla wtyczki NC+Go musi to być uruchomione bo inaczej nie odtworzy wideo.
Odpowiedz
#19
Mam duży problem z wtyczką nc+. Używam na coreelec. Pierwszy problem to konieczność logowania przy każdym uruchomieniu. Po wejściu w zakładkę Telewizja i próbie odpalenia jakiegoś programu dostaje jakiś błąd i program się nie odpala. Muszę wejść we wtyczki video i tam odpalić wtyczkę nc+ i ponownie się zalogować żeby działało. Drugi problem to całkowicie nieprawidłowe informacje dotyczące programu. Zupełnie co innego pokazuje mi się w pilocie a co innego jest faktycznie odtwarzane. Dotyczy to wszystkich programów.
Odpowiedz
#20
Hej, mam problem z wtyczką NC+ GO, mianowicie po odpaleniu wtyczki loguje się poprawnie, gdy wchodzę w Kanały dostaję error (załączam logi poniżej). Nie dostaję nawet listy kanałów. Korzystam z Mi Boxa 4k S, aczkolwiek to samo mam na laptopie.

Mi Box 4k - wersja 18.6,
Laptop = wersja 18.6
Powiem też że VOD w tej samej wtyczce działa okej, więc problem występuje tylko z kanałami live.

Logi:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości