Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
#51
Wrzuć je na pastebin lub inny tego typu serwis
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
(31-12-2019, 11:57 AM)Tomek napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

dzięki za zainteresowanie
Odpowiedz
#53
Odpowiedz
#54
Odpowiedz
#55
OpenATV to nie android, tutaj mamy paczki ipk lub instalka z repo tzw feeds

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#56
K17.6 może być problemem - Fanfilm jak i venom nie działają na tym już sprawnie - i tu ni będzie regresji Sad Tym bardziej że k19 na progu i trzeba się przerzucić na py3
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
A znasz może jakąś alternatywę? Wrzuciłem e2iplayer, ale niestety sporo mu brakuje do kodi. Co ciekawe to samo kodi śmiga Youtube, player również.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#58
Niektóre wtyczki od mbebe jeszcze dają radę z k17.6
Jakakolwiek alternatywa do FF będzie zawsze znajdować mniej źródeł. Powód jest prosty - nikt nie poprawia tam polskich scraperów. Aktualnie polscy programiści robią tylko aktualizacje dla FF.
To że działają wtyczki typu YT czy player - to nic dziwnego - każda jest inaczej pisana. FF korzysta już z opcji których nie ma dostępnych w K17.6. Nie ma możliwości w kilku przypadkach w kodzie zastosowania jakiś obejść. Stety niestety - technologia idzie do przodu - i czasem trzeba coś zmienić w swoim sprzęcie (chociaż i tak dzięki coreelec wiele boxów ma nowe życie)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#59
Witam , ja znowu mam inny problem z Fanfilmem , nie widzi filmów tzn. są widoczne katalogi (z podziałem na lata i na gatunki) ale wchodząc w dany katalog pojawiają sie 3 kropki. Co więcej seriale i wyszukiwanie seriali działa poprawnie. Problem ten występuje tylko na urządzeniu Xiaomi Mi box S , na telewizorze z Androidem tv oraz na innym smart boxie wszystko działa poprawnie. W ogóle ten box jest nie fartowny, Alltube też na nim nie działa. Na każdym urządzeniu mam Kodi 18.5 i najnowszą wersję Fanfilmu bodajże z 26.12.2019 r. Zaktualizowałem wszystkie  dodatki i źródła. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#60
Wejdź w Fanfilm - narzędzia - wyczyść źródła i wyczyść cache
A potem uruchom ponownie kodi, odpal fanfilm, spróbuj znaleźć film i wrzuć tu logi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości