Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Netflix - nie można zaimportować klucza p- Coreelec
#1
Cześć, co do ambilighta pomógł mi @Tomek już zmieniają mi się kolorki także klasa. Teraz mam problem jeśli chodzi o odpalenie Netflixa na Coreelec. Chcąc zalogować przez login/hasło wywala błąd (czytałem, że tak się dzieje często), natomiast logowanie z "key authenticator" również nie działa... Przez windowsa zrobiłem ten klucz w NFAuthenticator, podłączam do TV i wyskakuje mi taki błąd - co można z tym zrobić?[Obrazek: vCfW1pWl.jpg][Obrazek: W7NzJuml.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Input/error świadczy o błędnym odczycie z pendrive. Albo pendrive nie działa albo port USB. Linux jest bardziej wrażliwy na niedziałający sprzęt. Spróbuj przez sambę z Windows się połączyć.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(13-01-2024, 06:49 AM)Tomek napisał(a): Input/error świadczy o błędnym odczycie z pendrive. Albo pendrive nie działa albo port USB. Linux jest bardziej wrażliwy na niedziałający sprzęt. Spróbuj przez sambę z Windows się połączyć.
OK, a jak to zrobić? Próbowałem skopiować ten plik NFA do Netflixa przez Kodi - z pendrive na urządzenie, ale nie wyskakuje mi opcja kopiowania, ani żadna inna... Próbowałem też zrobić to na Win10 wpisując IP w eksploratorze (mój komputer) natomiast nie da się nic wkleić ...
Odpowiedz
#4
Zerknij na tę metodę
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(13-01-2024, 03:05 PM)Tomek napisał(a): Zerknij na tę metodę
Nic mi nie pokazuje , chyba nie wkleiło metody
Odpowiedz
#6
się nie wkleiło Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Przejdźmy do innego wątku bo tu robimy bałagan Smile

Spróbuj jeszcze przeskanować ten dysk na błędy - bo to typowe na jakiś błędny odczyt - może nie odmontowałeś prawidłowo w windows?

Podziękowali: Adrianwol00@interia.pl
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
Ok. Nie formatuj tego pendrive bo stracisz coreelec. Zapomniałem jaką masz konfigurację. Do tych folderów nie masz dostępu z poziomu kodi. Ale to tam masz właśnie coreelec zainstalowane. Zaś do tego do czego ma kodi dostęp nie masz dostępu w windows bo to partycja ext4 której windows nie obsługuje.
Wejdź w kodi w programy / coreelec setting i tam poszukaj ustawień do włączenia samby. Włącz ją, i zrestartuj boxa. W windows pojawi ci się w menedżerze plików urządzenie coreelec. Wejdź w userdata i tam zapisz ten plik następnie w Netflix wskaż ten plik - będzie w katalogu profilu
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
(13-01-2024, 06:15 PM)Tomek napisał(a): Ok. Nie formatuj tego pendrive bo stracisz coreelec. Zapomniałem jaką masz konfigurację. Do tych folderów nie masz dostępu z poziomu kodi. Ale to tam masz właśnie coreelec zainstalowane.  Zaś do tego do czego ma kodi dostęp nie masz dostępu w windows  bo to partycja ext4 której windows nie obsługuje.
Wejdź w kodi w programy / coreelec setting i tam poszukaj ustawień do włączenia samby. Włącz ją, i zrestartuj boxa. W windows pojawi ci się w menedżerze plików urządzenie coreelec. Wejdź w userdata i tam zapisz ten plik następnie w Netflix wskaż ten plik - będzie w katalogu profilu
Udało się w końcu. Zrestartowałem urządzenie - wtedy jeszcze raz przez program WinSCP i wgrałem tam NFA key. Wtedy na TV na Coreelec pokazało, wpisałem NFA key i o dziwo nie wyskoczył błąd tylko kontynuacja z wpisaniem jeszcze hasła. Czyli Netflix już działa (fakt, jest o wiele mniej intuicyjny niż ten wgrany na TV, ale cóż zrobić...) 

Włączanie filmów na Netflixie działa - kolorki się już zmieniają natomiast zauważyłem, że nie jest to płynne, tzn. że nie zmieniają się dynamicznie. Da się coś z tym zrobić?

A i drugie pytanie jeśli można skorzystać - mam puszczony PS4 przez splitter i grabber, konsola śmiga, ale nie działa ambilight. Na stronie ustawione priorytety, funkcja przechwytywania USB włączona i nic. Jak od podstaw mógłbym to sprawdzić ?
Odpowiedz
#10
To już kolejne ustawienia. Jak się dorwę do boxa i do kompa to ci podeślę jak ja skonfigurowałem żeby było w miarę płynnie.

Podziękowali: Adrianwol00@interia.pl
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości