Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
W takim razie może da się cofnąć tę aktualizację input stream ?

Podziękowali: caveman007
Odpowiedz
REKLAMA:



Zainstalować stąd odpowiednią wersję dla swojego systemu operacyjnego:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
lub
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Waluch
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Hey,

Jezeli kodi Dziala, czy ktos moglby podac link to kodi player.pl addon . Do tej pory uzywalem player app na moim Firestick przez ostatnie pare lay. Ale jak Kodi player.pl addon dziala to zainstaluje kodi. Dziekuje z gory :-)
Odpowiedz
(05-02-2024, 02:17 PM)Tomek napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
lub
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dziękuję ! Śmiga

(05-02-2024, 04:34 PM)caveman007 napisał(a): Hey,
Jezeli kodi Dziala, czy ktos moglby podac link to kodi player.pl addon .  Do tej pory uzywalem player app na moim Firestick przez ostatnie pare lay.  Ale jak Kodi player.pl addon dziala to zainstaluje kodi.  Dziekuje z gory :-)
Używam wtyczki Player z repozytorium mtr81

Podziękowali: caveman007
Odpowiedz
(03-02-2024, 11:35 AM)maly00 napisał(a): U mnie też przestało działać. Kręci się w kółko. Jakieś inne rozwiązania?
Jest już jakaś aktualizacja?
1
Odpowiedz
Dokładnie ktoś coś już ogarnął? Ja instalowałem miliony wersji i kółko kręci i nic więcej niestety
Odpowiedz
REKLAMA:



u mnie to samo niestety. Rozwiazalem to ale urzywajac kodi, skrocona instrukcja, wszystko to zrobilem dzis i dziala

1. install najnowsze  z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (20.4 zdaje sie)
2.po otworzeniu kodi proponuje zainstalowac nakladke Tom wizard (mnostwo darmowych VOD juz wpisanych Canal+, HBO itd)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
3. po zainstalowaniu, jesli wejdziesz do VIP i znajdziesz player+, wybierz film i jak bedziesz chcial ogladac to zapyta czy dodac inputstream.adaptive (i z automatu doda v 17.) to jest wersja ktora nie dziala dobrze.
4. Jak dodal kolega Tomek tu sa wersje dostepne aby to podmienic (to dla mojej wersji androida, ale jak ktos ma inna to zobaczcie we wczesniejszych komentarzach
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
jak powiedzialem v 17 nie dziala ale versja 16 jest dobra
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
4. mozecie sciagnac ja downloaderem albo bezposrednio ustawic w kodi.
5. usunac w kodi versje 17 z moje wtyczki (strumieniowe), a pozniej zainstalowac wersje 16 z zip
no i to wszystko.
1
Odpowiedz
Punkt drugi i trzeci kompletnie zbędny. Po co instalować builda żeby zainstalować isa
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(15-02-2024, 04:18 PM)tomusfl napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (20.4 zdaje sie)
2.po otworzeniu kodi proponuje zainstalowac nakladke Tom wizard (mnostwo darmowych VOD juz wpisanych Canal+, HBO itd)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
3. po zainstalowaniu, jesli wejdziesz do VIP i znajdziesz player+, wybierz film i jak bedziesz chcial ogladac to zapyta czy dodac inputstream.adaptive (i z automatu doda v 17.) to jest wersja ktora nie dziala dobrze.
4. Jak dodal kolega Tomek tu sa wersje dostepne aby to podmienic (to dla mojej wersji androida, ale jak ktos ma inna to zobaczcie we wczesniejszych komentarzach
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
jak powiedzialem v 17 nie dziala ale versja 16 jest dobra
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
4. mozecie sciagnac ja downloaderem albo bezposrednio ustawic w kodi.
5. usunac w kodi versje 17 z moje wtyczki (strumieniowe), a pozniej zainstalowac wersje 16 z zip
no i to wszystko.
Czy materiały z tej nakładki (canal+, hbo) są udostępnianie na zasadzie p2p?
Odpowiedz
Nie - po prostu ma wpisane w settingsy hasła i loginy.

Podziękowali: ssooqq
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości