Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Odpowiedz
REKLAMA:



(22-08-2023, 07:05 PM)Tomek napisał(a): będzie praktycznie nowy fanfilm.
Wiadomo coś o przybliżonej dacie premiery ?
Odpowiedz
Wyjdzie jak będzie. Będzie jak wyjdzie. Nie wcześniej ale też nie później.
Przepisanie wtyczki od nowa okazało się bardziej pracochłonne niż myślano. Ale już ponoć bliżej niż dalej do wersji Alpha w której ponoć coś będzie działać.

Podziękowali: tasior55
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz
No to git Wink
Odpowiedz
Witam, czy wiadomo cos na temat FanFilm? Nie dziala calkowicie, ani kategorie, ani szukajka, nie ma juz ani jednego filmu. Czy juz calkiem padla wtyczka? Sad
Odpowiedz
Działa bez żadnego problemu. Podaj rzeczy o które proszę w pierwszym poście.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



@tele

Przetestowałem twoją wersję pliku tb7.py (na boxie Nokii nie da się zwyczajnie podmienić pliku). Wyszukiwanie plików działa, choć problem z kropką w tytule pozostał.

Przykładowo: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film", do wyszukiwarki na tb7 przekazywane jest "miraculous biedronka i czarny kot.film", a powinno być "miraculous biedronka i czarny kot film"; tak samo "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1" tu też idzie do tb7 "igrzyska smierci kosoglos.czesc 1", a nie "igrzyska smierci kosoglos czesc 1".

To oczywiście powoduje brak wyników po tytule polskim.

ps. Teraz obie wyszukiwarki TB7 przeszukują wrzucaj.pl, a ta pod By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. dodatkowo szuka na zapisz.to. Na pobieraj.net już nie wyszukuje.
Odpowiedz
(18-02-2024, 03:53 PM)Tomek napisał(a): Działa bez żadnego problemu. Podaj rzeczy o które proszę w pierwszym poście.
Wersja FanFilm to : 2023.12.04.0, wersja modulu PTW to : 2023.08.01.1. 
U mnie nie ma ani jednego filmu w zadnej z kategorii, nie dziala szukajka, nie wyswietla bledow, nie ma rowniez dostepnych aktualizacji.
Odpowiedz
Eh... - nie podałeś logów, nie podałeś informacji o połączeniu z tmdb, nie podałeś informacji o czyszczeniu cache, pamięci podręcznej.
U mnie wszystko działa. U innych też. Więc to problem tylko u ciebie. Nie ma logów, nie ma problemu.
A aktualizacji ani modułu PTW ani FF na chwilę obecną nie ma, więc to normalne że nie wyświetla.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Szanowni forumowicze.

Przygotowałem taki jakby "Service Pack" do obecnej wersji FanFilm, która to nie będzie już miała dalszego wsparcia ze strony twórców.
Jeżeli ktoś nie będzie mógł z jakiś powodów zaktualizować KODI do wersji co najmniej 20, to będzie mógł jeszcze tej wersji poużywać.

W tym "SP" zebrałem różne problemy, które przewinęły się na tym forum i które byłem w stanie sam rozwiązać, co prawda głównie dotyczących obsługi serwisu tb7 i xt7, ale też dodałem do zestawu zaproponowany przez użytkownika @xnosborx plik dotyczący serwisu zaluknijcc (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)
Powinno teraz wyszukiwać więcej źródeł, a przynajmniej ich nie odrzucać (gdy ktoś używa filtru weryfikującego tytuły), bo uwzględniane są także tzw. tytuły alternatywne, w tym nieanglojęzyczne, na co zwracał m.in. użytkownik @pcela
Sporo seriali, z różnymi dziwnymi oznaczeniami w nazwie, w tym anime, też powinno wyłapywać.
Ulepszyłem filtr także dla Rapideo/NoPremium/TwójLimit.
Z innych to, usprawniłem mechanizm rozpoznawania plików na koncie użytkownika serwisu tb7/xt7 aby nie pobierał ponownie transferu, jak i możliwe stało się ponowne pobranie pliku, który nie znikł jeszcze z konta użytkownika, ale z jakiegoś powodu źródło przestało działać (ktoś jakiś czas temu pisał o tym na forum).
Możliwe jest także usuwanie pojedynczych elementów z listy historii wyszukiwania.
Niektóre ustawienia parametrów wtyczki mogą być troszkę w innych miejscach, ponieważ chciałem, aby ich przeznaczenie było bardziej zrozumiałe lub intuicyjne (co może być oczywiście sprawą subiektywną).
Dodałem również możliwość edycji frazy wysyłanej do wyszukiwarki - pozwala to na m.in znajdywanie seriali, które są inaczej podzielone na sezony, jak również zmiany tytułu, gdy jest inaczej zapisany na serwerze niż w bazie TMDB. Jest to odpowiedź na propozycję jednego z użytkowników (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)

Załączony plik z rozszerzeniem ZIP należy rozpakować do podkatalogu "addons" znajdującego się w głównym folderze użytkownika KODI
ścieżki to:
  • Windows%appdata%\kodi\addons\
  • Android:    /storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/

Jest kilka sposobów na podmianę plików. Najlepszy, bo uniwersalny jak i również jedyny działający na nowszych Androidach, to sposób zaproponowany w tym poście: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. wykorzystujący wbudowany w Kodi menadżer plików. Nie trzeba nawet pobranego pliku zip rozpakowywać, bo Kodi to sam zrobi. Wystarczy ściągnięty plik zapisać albo na pendrive, albo do folderu np. Download na urządzeniu.
[Obrazek: RKMlGFgl.png]



W Windows jest troszkę więcej możliwości.
(%appdata% to alias, przeważnie do c:\User\[nazwa użytkownika]\AppData\Roaming)
[Obrazek: rbTE4jjl.jpg]


Na wszelki wypadek, przed nadpisaniem plików, proszę zrobić sobie kopię folderów
plugin.video.fanfilm oraz script.module.ptw



Jeśli by pojawiły się jakieś "drobne" błędy, które będę w stanie sam poprawić, lub może ktoś zaproponuje swoje, zanim wyjdzie nowa wersja FF, to piszcie tu na forum.

P.S. Co jakiś czas uaktualniam wersję, także jeśli jesteście zainteresowani, to sprawdzajcie ten post co jakiś czas

Podziękowali: tasior55, Toov, miki182


Załączone pliki
FanFilm_2023_ServicePack_(2024-03-23).zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 2
Rozmiar: 196.99 KB
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości