Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
@Jmno
1) Zgadza się, że pliki z rozszerzeniem AVI są teoretycznie "najsłabsze", ale takie źródła są zawsze zaznaczone, że to "AVI" i przeważnie nie pojawiają się na początku listy. Teoretycznie dało by się, ale czasami jest tak, że są tylko takie pliki, więc wówczas mogło by się nic nie pojawiać, choć to też jest do zrobienia. Ale nie wiem, czy gra warta świeczki (chodzi nakład pracy).
Dodam jeszcze, że nie każde AVI jest słabe - osobiście oglądałem wiele w jakości 720p z dźwiękiem 5.1, na TV w salonie, więc samo rozszerzenie to nie wszystko.

2) Z tym MULTI to niestety tak jest, że nie ma gwarancji, jaki jest język. Dlatego tak opisane źródła nie lądują na początku, jeśli nie ma pewności, że jest język PL. A o podglądzie plików przed pobraniem napisał już Tomek post wyżej.
Odpowiedz
REKLAMA:



@Jmno - nie odpisuj cytując bo robi to bałagan.
Co do podglądu - tobie chodzi o podgląd video?
No to by się teoretycznie dało - ale - czas odpowiedzi z rapideo jest troszkę długi i tu mógłby być problem. Po drugie - podgląd jest generowany w słabej rozdzielczości "Uwaga: Podgląd prezentowany jest w niskiej rozdzielczości 642x266" - więc niewiele da. Teraz testuję to na stronie - i 15 minut już czekam na wygenerowanie podglądu filmu (film 38GB) - kodi tego nie ogarnie - zbyt długie czasy oczekiwania. Poza tym problem z samym odtwarzaniem i współpracą trakt by był dość spory - kodi uznawałoby odtworzenie takiego podglądu jako obejrzenie filmu - więc cała idea oznaczania jako obejrzane, postęp, trakt byłby w rozsypce.
Poza tym - nie dla każdego pliku jest podgląd obrazka czy video. Czyli ogólnie - teoretycznie się da - ale ilość rzeczy do obejścia i stosowania jakiś dziwnych metod z którymi będą problemy i które same w sobie będa generować kłopoty - za dużo tego.
I najważniejsze - ich własna wtyczka udostępnia tylko podgląd obrazka (a tu już mówiłem dlaczego tego nie będzie) - w API nie ma więc możliwości wydobycia generowania podglądu w postaci filmu. Do czasu aż sami tego nie udostępnią w swoim API - nie da się.

Co do 1 - nie wszystkie źródła udostępniają informację w jakim formacie jest dany plik - więc filtrowanie byłoby dość ułomne.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam mam pytanie czy samemu można zmodyfikować fanfilm po przez czatgpt czy w ogóle AI ma takie możliwości?
Odpowiedz
AI ma możliwość pisania kodu. Ale w tym przypadku jest b. dużo niestandardowych rozwiązań, nietypowych i niezgodnych z pythonem, wykorzystującym różne luki w kodi. Bez znajomości pythona i tak nic nie zrobisz.
A co chcesz uzyskać?
Jeśli te podglądy to już 2x ci tłumaczyłem dlaczego tego się nie da zrobić.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Nowy FanFilm już jest - wersja: 2023.13.01.0
Changelog:
            2023.13.01.0
            - last version with some fixes
            2023.12.32.0
            - fix for tb7/xt7


Z tego co widzę w kodzie to uwzględnione zostały poprawki od @tele - gratuluję.

Do pobrania tradycyjnie z repo fanfilm:
Github: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jest też aktualizacja modułu PTW - 2023.13.01.0

Uprzedzając pytania:
tak, działa na Kodi 19.x - to ostatnia wydanie na tę wersję kodi.
nie, nie działa na Kodi 18.x
wystarczy zaktualizować - nie trzeba odinstalowywać
po aktualizacji - jak zawsze zalecany restart Kodi

Podziękowali: tasior55, EMR9, Iptv-owiec
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz
@Tomek 

A ostatnie poprawki dodane przez @tele dotyczące serwisu Rapideo Nopremium Twojlimit też są uwzględnione?
Odpowiedz
REKLAMA:



Tak. Poprawki które dał tu tele są uwzględnione
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Podpowie ktoś jak tam się usuwało to H264 ?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(02-03-2024, 06:14 PM)Tomek napisał(a): Nie ma takiej możliwości.
To znaczy inaczej... teoretycznie jest - przy opcji wyświetlania źródeł w katalogu istniałaby taka możliwość - ale - nadpisywałoby to dodatkowe grafiki w kodi... i co najważniejsze - w kolejnym wydaniu FF nie będzie już katalogu ze źródłami, będzie dostępne tylko okno zawierające starannie dobrane informacje. Dlaczego? Z tego powodu że twórcy FF dążą do jak największej integracji z kodi i jego natywnymi funkcjami, a przez to nie będzie możliwości stosowania katalogu ze źródłami - będzie jedynie okno z listą linków - od razu dodam że ponoć dość atrakcyjne...
Możesz to rozwinąć ?
Nie korzystam z FanFilm na co dzień i dla mnie to wygląda tak samo Wink
Odpowiedz
To nie jest to wydanie. To jest hotfix. Mówiłem o kolejnym dużym które zapowiedzieli. Tego w ogóle miało nie być. Sądzisz że czekamy pół roku na tak mały changelog? Tu są zmiany kosmetyczne że tak powiem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości