Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
#28
A ja właśnie zaktualizowałem firmware Mecoola do wersji 06.08.2018 i mam takie przemyślenia:
- aplikacja netflixa w starej wersji 3.9.1 build 4105 działa! nie jest najgorzej, na razie można korzystać
- showmax (wersja oryginalna aplikacji) jak nie działał tak nie działa - przy próbie odtworzenia materiału wyskakuje błąd "The download is broken. Please download the asset again. (AND1315)"
- pilot tv działa jako apka oryginalna oraz jako wtyczka do kodi
- hbo go jako wtyczka do kodi (autor: c0d34fun) NIE DZIAŁA!!! dalej mieli, kręci kółkiem i kręci i nic z tego nie wynika
- nie mogę zainstalować playera.pl ze sklepu = wyskakuje info że nie jest to apka dedykowana do mojego urządzenia - ale pod wtyczkami do kodi działa player bez problemu
- ipla kręci i kręci i z tego kręcenia nic nie wynika...
- you tube instaluje się w jakiejś przedpotopowej wersji potwornie niewygodnej (byłem przyzwyczajony do you tube zainstalowanego w oryginalnym starym sofcie mecoola)

Any sugestions about HBO GO? Bo teraz na tym mi zależy - a on leży, kręci kółkiem i nawet nie kwiczy...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0) - przez lelar - 12-12-2018, 11:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości