Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kodi 17.6 nie uruchamia się na A5X Max +
#1
jestem świeżo po zakupie A5V Max+ 64 gb, chciałem zainstalować CherryTV ale nijak się nie dało - okazało się że seryjnie był kodi v18 zainstalowany, więc może to było przyczyną. Więc odinstalowałem i zainstalowałem z android marketu v17, doistalowałem cherry vt + dodatki, wszystko działało ok, ale jak to potwierdziło kilka wpisów na innych forach niestety:
1. po wyjściu z kodi i chęci ponownego wejścia - kodi się nie uruchamia.
zna ktoś przyczynę albo skąd pobrać niewieszające się kodi?
a może powinienem zresetować do ustawiń fabrycznych (może wtedy pojawi się ponownie kodi 18? tak?) i tam bedzie ok?

już sam nie wiem co robić, męczyłem się z tym cały dzień, czytałem że ten A5X Max+ ma słabe wsparcie.

Jak wgrać stabilną wersję?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zaczął bym od usuwania katalogu profil z kodi jak jeszcze tego nie robiłeś, można przez android to zrobić używając wyczyść dane, pamięć z apki kodi. Obecnie kodi 18 rc5 może nie działać poprawnie z Cherry tv, błędy skórki itp chyba że już dali poprawki... nie sprawdzałem więc narazie zostań przy stabilnej wersji 17.6. Po usunięciu danych i pamięci przystąp do ponownej instalacji nakładki, odczekać tyle ile potrzeba przy instalacji i końca aktualizacji wtyczek. Wychodząc z kodi używaj metody force close po czym spróbuj ponownie wejść.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
wielkie dzięki za pomoc, nie jestem pewien czy się zrozumieliśmy, miłaem zainstalowaną domyślnie v18 ale ją odinstalowałem i zainstalowałem v17
i teraz mam jeden problem po wyłączeniu android tv box a5x i próbie uruchomienia kodi v17 niestety nie uruchamia się to znaczy próbuje ale po 1-5 sekundach powraca menu główne

czyli tak:
1. usuwam katalog profil? jaka jest ścieżka dostępu?
albo czyszcze dane, ale co zrobić jak usunąłem już kodi?
Odpowiedz
#4
zainstalowałem czyste kodi + exodus i nie ma problemów, czyli widzę że problem jest z cherry tv
a jak zrobić aby w exodusie wyświetlały się filmy z polskim dabingiem
a może mam inny dodatek zainstalować aby mieć polski dubbing?
Odpowiedz
#5
@fidox111 - do znudzenia FanFilm... czytajcie prosze przyklejone tematy i poradniki na kwp...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
niestety, myślałem że to problem z cherrytv ale po wyłączeniu urzedzenia A5X Max+ i ponownym włączeniu kodi nie chce się uruchomić.
Czy ktoś wie co mam zrobić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
nie rozumie co ma na myśli @Tomek

czy ktoś ma rozwiązanie jak uruchomić kodi z Cerry TV
robiłem to setki razy i dekoder się wiesza

podsumowując:
1. odinstalowałem kodu v18
2. zainstalowałem kodi v 17.6 - z android market
3. doinstalowałem wtyczki Cherry tv

oglądam bezpłatne dodatko dzięki doinstalowaniu wtyczek

4. wyłączaqm android tv i ... już nie działa
nie da się uruchomić kodi
Odpowiedz
#8
(01-03-2019, 06:51 PM)fidox111 napisał(a):
podsumowując:

Zresetowałeś Box-a do ustawień fabrycznych?
Po wgraniu na "czyste" urządzenie Kodi 17.6, oraz stosownego repezytorium i wtyczek dalej masz ten sam problem?
Odpowiedz
#9
Bo pewnie po odinstalowaniu k18 i zainstalowaniu k17 poszła aktualizacja z automatu ze sklepu Play. Musiałbyś odinstalować 18, wyłączyć aktualizacje i dopiero instalować 17.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
1totalny badziew, teraz to mi się sklep play nawet nie chce otworzyć - pisze że się aktualizuje
poradździe co robić
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości