Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Sport Premium w KODI
#11
(12-03-2019, 07:22 PM)colin23 napisał(a): inna paczka 

Siekiera, motyka, piłka, klamka, w nocy nalot, w dzień łapanka...siekiera, motyka, piłka, gwóźdź, takiej paczki nie ma już  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
:-) Gdyby ktoś, coś to podzielcie się z resztą
Odpowiedz
#13
Mi działało za darmo na plugin.video.goldvodtv - sprawdź. Pobierz stąd: 


[ciach w linka]
Odpowiedz
#14
Usunąłem linka który prowadził do mega.
Mam prośbę - jeśli wrzucasz wersję zmodyfikowaną jakiejś wtyczki, to opisuj co w niej zmieniłeś. Jeśli wrzucasz wersję ogólnodostępną, to podawaj linka do oficjalnego źródła (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.). Wszelkie linki do wtyczek prowadzących nie wiadomo gdzie, nie wiadomo skąd pobranych są i będą usuwane. Tym bardziej w przypadku świeżych użytkowników.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
Przepraszam chciałem pomóc.
Odpowiedz
#16
To na przyszłość będziesz wiedział jak. To że ja wiem jak sprawdzić czy wtyczka wrzucona przez ciebie na mega jest bezpieczna, nie oznacza że każdy inny jest w stanie to zrobić. Dlatego ZAWSZE odsyłamy do oficjalnych źródeł. Developerzy, twórcy wtyczek czy też osoby do których administracja forum ma zaufanie czasem wrzucają wersje testowe - i wtedy linki zostawiamy.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Miałeś racje, że trzeba wykupić płatne TV, bo teraz na przykład Goldvodtv nie działa wykupię internetową.
Odpowiedz
#18
Która ci padnie przy pierwszym lepszym obciążeniu. Poczytaj w google (tak, jest taka strona) o listach m3u. Znajdź odpowiednią dla siebie (są testy bezpłatne), kup i zapomnij o wtyczkach które działają a raz nie...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#19
(19-05-2019, 02:51 PM)koper napisał(a): bo teraz na przykład Goldvodtv nie działa 

[Obrazek: e045.gif]

Oczywiście, że działa!
Odpowiedz
#20
Liga Mistrzów się kończy co oni będą tam puszczać w Polsat Sport Premium?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości