Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to zrobić?
#1
Mam boxa podłączonego kablem HDMI do tv a dźwięk wychodzi z boxa na głośniki wyjściem optycznym czyli oddzielnie. Chcę aby to co odtwarzam np muzykę z boxa leciało na głośniki przy wyłączonym telewizorze, a teraz mimo że wyjście dźwięku mam na box to przy wyłączonym tv dźwięk gaśnie.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
To zależy czy masz możliwość podłączenia wyjściem optycznym lub wyjściem aux na głośniki. Ja mam mecoola podłączonego auxem do głośników i tak używam jako urządzenie tylko do spotify.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Optycznym jest podłączone właśnie teraz. Co prawda głośniki mam analogowe wejścia, ale jest konwerter po środku.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#4
Może gdy wyłączasz TV to box też się wyłącza dlatego nie ma dźwięku. Wyłącz HDMI-CEC może
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Box się nie wyłącza bo poznaje po diodzie. Juz nawet w ustawieniach coreelec włączyłem opcje disable audio output hdmi
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#6
Chciałbym wrócić do tematu, bo dalej nie ma rozwiązania. Chciałbym czasem słuchać muzyki z boxa przy wyłączonym tv(wiem, że mogę wyłączyć obraz telewizora ale nie o to chodzi). Dodatkowo fajnie jakbym mógł odtwarzać muzykę z boxa sterując telefonem i nie widząc nawet ekranu. Ktoś coś?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Aplikacja Yatse na telefon. A co do słuchania muzyki to musiałbyś podłączyć audio do jakiegoś zestawu stereo czy kina domowego i tyle.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
No tak ale yatse działa tak że muszę widzieć to co jest na ekranie żeby sterować, a nie, że będę widział wszystko na bieżąco na ekranie telefonu. A co do audio mam wyjście optyczne prosto do głośników z boxa i mimo to jak zgaśnie tv dźwięk się wyłącza.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#9
Jak masz muzykę ściągnięta albo wtyczki to nie potrzebujesz patrzeć na boxa wszystko zrobisz z yatse.
Ewentualnie VNC jest na coreelec ale na telefonie chyba ciężko będzie obsługiwać.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Pytanie dlaczego muzyka gaśnie jak wyłączne tv, skoro box z tv połączony kablem hdmi dla obrazu, a dźwięk optyczny kabelkiem omija tv.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości