Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy w 4K
#1
Cześć

filmy w 4K na android boxie strasznie się przycinają. Miałem podobne problem na PC jednak po zmianie buffora w easy advanced settings wszystkie filmy chodzą płynnie. Następnie postanowiłem ręcznie zmienić buffor na android boxie jednak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów (Live TV i filmy w full HD działają płynnie)
Nie sądzę aby było to wina internetu gdyż mam szybkie łącze 100Mb.  Android box firmy Zoomtak T8X 2Gb RAM i 8GB pamięci (podobno z obsługą UHD i 3D). Kodi jest zaktualozowane do wersji 17.6 na skórce Aeon MQ7.
zastanawiam się czy problem leży po stronie sprzętu czy może po stronie Kodi a jeżeli tak to czy byście byli w stanie podpowiedzieć które opcje wyłączyć lub może włączyć aby poprawić płynność odtwarzania.

Dzięks za pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(25-11-2017, 04:43 PM)Obiratio napisał(a): Cześć

filmy w 4K na android boxie strasznie się przycinają. Miałem podobne problem na PC jednak po zmianie buffora w easy advanced settings wszystkie filmy chodzą płynnie. Następnie postanowiłem ręcznie zmienić buffor na android boxie jednak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów (Live TV i filmy w full HD działają płynnie)
Nie sądzę aby było to wina internetu gdyż mam szybkie łącze 100Mb.  Android box firmy Zoomtak T8X 2Gb RAM i 8GB pamięci (podobno z obsługą UHD i 3D). Kodi jest zaktualozowane do wersji 17.6 na skórce Aeon MQ7.
zastanawiam się czy problem leży po stronie sprzętu czy może po stronie Kodi a jeżeli tak to czy byście byli w stanie podpowiedzieć które opcje wyłączyć lub może włączyć aby poprawić płynność odtwarzania.

Dzięks za pomoc

Mam ten sam problem mam boxa Zoomtak T8H 2Gb Ram
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
(26-11-2017, 02:23 PM)sapone17 napisał(a):
(25-11-2017, 04:43 PM)Obiratio napisał(a): Cześć

filmy w 4K na android boxie strasznie się przycinają. Miałem podobne problem na PC jednak po zmianie buffora w easy advanced settings wszystkie filmy chodzą płynnie. Następnie postanowiłem ręcznie zmienić buffor na android boxie jednak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów (Live TV i filmy w full HD działają płynnie)
Nie sądzę aby było to wina internetu gdyż mam szybkie łącze 100Mb.  Android box firmy Zoomtak T8X 2Gb RAM i 8GB pamięci (podobno z obsługą UHD i 3D). Kodi jest zaktualozowane do wersji 17.6 na skórce Aeon MQ7.
zastanawiam się czy problem leży po stronie sprzętu czy może po stronie Kodi a jeżeli tak to czy byście byli w stanie podpowiedzieć które opcje wyłączyć lub może włączyć aby poprawić płynność odtwarzania.

Dzięks za pomoc

Mam ten sam problem mam boxa Zoomtak T8H 2Gb Ram
Pozdrawiam
Spróbuj wyłączyć akcelerację sprzętową lub akcelerację powierzchniową (dokładnie nie pamiętam) w opcjach odtwarzania. Filmy w 4K powinny działać płynnie. Niestety jakość obrazu pozostawia wiele do zyczenia (obraz jest bardzo jasny, kolory nienaturalne).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości