Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] tb7.pl_błąd_Player
#1
Witam, nie chcę zakładać kolejnego tematu więc zapytam tutaj.

Jak korzystać z tb7?? Mam wykupiony pakiet znajduję film w fanfilm ze źródłem właśnie na tb7, zaczynam oglądać, ale musze przerwać. Wracam do tego w kolejnym dniu lub po kilku minutach i odnowa pobiera cały pakiet?? Tak to ma wyglądać czy pobrane materiały nigdzie sie nie zapisuje by móc je później odtworzyć ??

Wtyczkę tb7.pl mam zainstalowaną i jest tam pozycja biblioteka ale jak w nią wchodzi to wyskakuje tylko "błąd tb7.pl Player"
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Niestety tak to jest, że pobiera nowy pakiet. Możesz zrobić inaczej pobrać sobie np. na telefon i odpalasz z niego kiedy chcesz i ile chcesz lub bezpośrednio na box. Nie wiem dlaczego, ale biblioteka również mi nie działa.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#3
Biblioteka w tb7 właśnie po to jest żeby zapisywać to, co już z pakietu zeszło. Niestety część linków przy wyszukiwaniu jest tworzona dynamicznie i mogą się one różnić przy wyszukiwaniu, mimo że nazwa jest ta sama. Po to jest biblioteka która działa. Pokaż logi po próbie wejścia w bibliotekę. Wtedy dowiemy się co jest przyczyną.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Cos widać?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#5
analizując twój log od początku - to aż dziw że to działa i strach tego używać..
Od początku:
- repozytoria: kodil, kodibae - to syfy jakich mało - pełne starych, niesprawdzonych dodatków, zdarzały się przypadki wrzucania wersji z podbitą numeracją, zawierających koparki kryptowalut: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - za samo używanie tych repo nie powinienem czytać dalej - już wiem że na boxie masz syf. Wrzuć sobie jeszcze repozytoria od resoraka żeby mieć komplet syfów...
- repozytorium exodusredux - wtyczka porzucona, repo kilka razy przejęte..., raz chyba z zarzutką jakiś syfów... żadnych nowości tylko podbijanie wersji. Dość ryzykowne
- wtyczka - jedna - zamykająca w ogóle sens analizy logów: plugin.program.indigo - największy syf jaki jest. Kradną wtyczki - m.in. od mbebe, podbijają im numery, dodając swój syf (indigo), robiąc dziwne rzeczy za twoimi plecami.
- wtyczka - ares wizard - po co ci ten syf w ogóle? Kolejny wynalazek ściągający niewiadomo co, niewiadomo po co. Działający w tle jak indigo...

Ogólnie - jedziesz na ryzyku z tym zestawem wtyczek i repozytoriów.

Jakakolwiek pomoc jest wróżeniem z fusów (a bardziej z syfów) bo nie wiadomo co ci podrzucono i czy rzeczywiście te wtyczki których używasz są tymi których chciałbyś używać....
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Gdzie znajdę ten log? Grzebie w ustawieniach i nie mogę tego namierzyć, skóra eminamce mod 2,ale mogę zmienic na tą podstawową.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#9
Ok, wrzucam swój log (obawiam się że może być podobnie jak u kolegi adrt8v)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Twój log jest spoko. Widzę błąd. Sprawdzę u siebie i coś się pomyśli...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości