Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dodać filmy/seriale do biblioteki w Kodi 18 z dodatku
#1
Witam. 
Jestem nowym użytkownikiem Kodi na mibox4  Mam standardowa wersję ze sklepu Google Play. Od kilku dni szukam informacji nt możliwości dodania biblioteki do zakładki filmy czy seriale z wtyczki fanfilm czy exodus. Mam tez konto trakt. Niestety nie znalazłem poradnika jak to zrobić. Proszę o pomoc. 
Chciabym aby Na głównym ekranie po najechaniu na przycisk filmy zamiast mojej lokalnej biblioteki pojawiła się np propozycja obejrzenia filmu z Dodatku fanfilm czy exodus. Tak naprawdę nie wiem czy za ewentualne te propozycje odpowiada trakt czy wtyczka fanfilm/exodus.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Poradnik jest na pierwszej stronie...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zaś lokalizację biblioteki ustawiasz w fanfilm-ustawienia-biblioteka. Potem wystarczy dodać film czy serial do biblioteki.

Co do tego co chcesz uzyskać... Wpierw mówisz że chcesz dodać filmy do biblioteki z fanfilm. Jak je dodasz do swojej lokalnej, to pojawia się w standardowej skórce w zakładce filmy, więc teoretycznie problem rozwiązany. Ale to nie będą propozycje filmów, tylko filmy które dodałeś do biblioteki.

Standardowa skórka jest dość uboga w konfiguracji. Skórki takie jak aura, Arctic zephyr 2 pozwalają na dopięcie do menu dowolnej wtyczki (w tym do Fanfilm i poszczególnych pozycji z menu w tym tych dot. konta trakt), praktycznie dowolnego menu czy dowolnej pozycji czy listy z biblioteki.

Btw. Exodus wywal. Nie wiadomo co tam tak naprawdę siedzi. Ta wtyczka to takie zombie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości