Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wp pilot zdechlo
#21
a moje radio z wp pilot ktore dodalem do ulubionych jak dzialalo tak dziala, jakim sposobem?
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Odpowiedz
#23
A będzie rozwiązany problem przez aktualizacje bo wpisywać na mi box s to lipa bo długie to
Odpowiedz
#24
Wklej z telefonu z przeglądarki lub Yatse lub pilotem Android TV Remote. Zrobisz kopiuj wklej. Możesz też utworzyć plik i wrzucić na pastebin. W poradniku na początku.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#25
Hej,
Raspbery PI 4, Kodi 18.1, wtyczka 0.1.1. Próbowalem ze zdalnym ciasteczkiem. Dostaje liste programów (wczesniej nie otwierala sie wtyczka - tylko blad logowania), wiec ciasteczko raczej dziala. Po próbie otwarcia stremu blad. W logach dostaje cos takiego:

ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.TypeError'>
                                            Error Contents: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py", line 248, in <module>
                                                route()
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py", line 244, in route
                                                play(id)
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py", line 162, in play
                                                manifest = stream_url(id)
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py", line 136, in stream_url
                                                if 'hls' in response[u'data'][u'stream_channel'][u'streams'][0][u'type']:
                                            TypeError: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'
                                            -->End of Python script error report<--
2020-11-09 17:24:05.685 T:2972777568  ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.pilot.wp/?sessionid=...]

Komus udalo sie odpalic stream uzywajac tej tymczasowej metody na Raspberry?
Odpowiedz
#26
Mam RPi4 i kodi 18.9 i działa bez problemu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Odpowiedz
#28
Nie możliwe, że się zmienia co godzinę. Bo jak 2 dni temu ustawiłem tak działa. Wystarczy się nie logować do wp pilota na innych urządzeniach. Jak dla Ciebie bez sensu to nie korzystaj. WP Pilot ma dedykowane aplikacje.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#29
U mnie też działa drugi dzień, mam dwa konta, jedno tylko dla kodi, a drugie na inne urządzenia co by właśnie nie zmieniały się ciasteczka.
Odpowiedz
#30
Hej, mam ten problem z wtyczka wp.pilot na raspberry pie (Libre.elec). Czy mozecie podpowiedziec bardziej szczegolowo jak rozwiazac problem?
Z gory dziekuje!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości