Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z FanFilm - brak źródeł
#51
Ok - pomyślę...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



#52
Mam pytanie, bo jestem nowym użytkownikiem TB7. Zresztą dzięki wam. Czy to normalne, że jak zacznę oglądać film i go nie skończę to pobiera z limitu i tak całą wielkość filmu?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
#53
(12-02-2021, 03:38 PM)DarDo napisał(a): Mam pytanie, bo jestem nowym użytkownikiem TB7. Zresztą dzięki wam. Czy to normalne, że jak zacznę oglądać film i go nie skończę to pobiera z limitu i tak całą wielkość filmu?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Niestety tak działą TB7 - od razu odlicza całą wielkość pliku który uruchomiłeś Sad
#54
Szkoda. Jak to zawsze z nową zabawką od razu zacząłem uruchamiać filmy, których wcześniej nie mogłem znaleźć i czekają w kolejce do obejrzenia. Głównie starocia. No i limit poszedł.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
#55
(12-02-2021, 04:16 PM)DarDo napisał(a): No i limit poszedł.

Przy dużym parciu/napaleniu zawsze możesz doraźnie dokupić transfer danych, ale przyjdzie czas że będziesz miał stale skumulowaną "nadwyżkę", 3maj się zdrowo [Obrazek: r010.gif]
#56
Jeśli nie musisz koniecznie mieć lektora to wypróbuj Real-debrid i wtyczkę "The Crew" lub "Fen" - ogromna ilość źródeł z orginalną ścieżką dzwiękową.
Do tego Real -debrid nie ma limitu pobierania jak tb7 Smile
REKLAMA:



#57
(12-02-2021, 04:34 PM)jon1022 napisał(a): Jeśli nie musisz koniecznie mieć lektora to wypróbuj Real-debrid i wtyczkę "The Crew" lub "Fen" - ogromna ilość źródeł z orginalną ścieżką dzwiękową.
Do tego Real -debrid nie ma limitu pobierania jak tb7 Smile
A jaka wtyczka do pobierania dopasowanych napisów, czy wtedy tylko oryginał np English? Da się to ogarnąć w ten sposób?
#58
Dzięki za wszystkie informacje. 10gb normalnie też by mi wystarczyło. Ale wiecie cieszyłem się jak głupi do sera, że w końcu obejrzę stare zaległe filmy, których nigdzie nie mogłem znaleźć i poszło. Jeszcze raz dziękuję.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
#59
(12-02-2021, 05:55 PM)kerad77 napisał(a):
(12-02-2021, 04:34 PM)jon1022 napisał(a): Jeśli nie musisz koniecznie mieć lektora to wypróbuj Real-debrid i wtyczkę "The Crew" lub "Fen" - ogromna ilość źródeł z orginalną ścieżką dzwiękową.
Do tego Real -debrid nie ma limitu pobierania jak tb7 Smile
A jaka wtyczka do pobierania dopasowanych napisów, czy wtedy tylko oryginał np English? Da się to ogarnąć w ten sposób?
Oczywiście - ja używam wtyczki Opensubtitles i napiprojekt pobieranie napisów działa bez problemu Smile
#60
(12-02-2021, 06:11 PM)DarDo napisał(a): Dzięki za wszystkie informacje. 10gb normalnie też by mi wystarczyło. Ale wiecie cieszyłem się jak głupi do sera, że w końcu obejrzę stare zaległe filmy, których nigdzie nie mogłem znaleźć i poszło. Jeszcze raz dziękuję.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Zainstaluj wtyczkę tb7 z repozytorium kodiwpigulce, zaloguj się w niej i będziesz miał dostęp jeszcze przez 24h do tych filmów które ci zżarły transfer
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości