Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
Wgraj do pamięci boxa zamiast cudować z zewnętrznymi mediami.
Odpowiedz
REKLAMA:



(22-11-2023, 09:18 PM)Ktosi napisał(a): Wgraj do pamięci boxa zamiast cudować z zewnętrznymi mediami.


Probowałem przez pendrive ale nie rozpoznaje na nim plików apk. Jest jakaś inna metoda jak wgrać plik bezpośrednio do boxa? Jeśli tak to proszę o instrukcję jak to wgrać i do jakiego folderu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
@toom23  ale kombinujesz, zainstalowałeś X-plore więc masz dostęp przez stronę www X-plore File Menager Adres to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Twojego boxa:1111/  np By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a plik wystarczy przenieść, przeciągnąć  na stronę.
[Obrazek: OptiOeKl.png]
Oczywiście komputer podpięty w lokalną sieć i w tej samej sieci box Wink
Odpowiedz
(23-11-2023, 01:10 AM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Twojego boxa:1111/  np By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a plik wystarczy przenieść, przeciągnąć  na stronę.
[Obrazek: OptiOeKl.png]
Oczywiście komputer podpięty w lokalną sieć i w tej samej sieci box Wink


Dzięki za podpowiedź. Próbowałem już przez wifi w x-plore. Za każdym razem był upload error kiedy próbowałem coś wrzucić. Obstawiam że nawet jeśli coś wrzucę to będę miał taki sam problem jak opisałem wcześniej ponieważ mam już te pliki widoczne na dysku Google tylko chyba nie mam uprawnień żeby to zainstalować.

U mnie wygląda to tak czyli nawet nie mogę zobaczyć folderów i plików z pendrive ani plików na boxie

[Obrazek: ae06028ace0327557cf3233b644a4fa2.jpg]

Mam też informacje że moje urządzenie nie zostało zrootowane? Czy to może być źródłem problemu? Jeśli tak to jak zrobić tego roota?

[Obrazek: 30647176cf4067b1b9673cee8e41abb5.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ok udało się. Użyłem alternatywnego programu do wgrywania plików File Manager+. Pytanie czy tutaj musi być takie ciemne i depresyjne tło? Smile[Obrazek: 3516a5b8ec1a71e4b0e5aea27149192c.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
@toom23 przytrzymaj klawisz ok na pilocie. Tam Będziesz miał ustawienia Wolfa.
Odpowiedz
REKLAMA:



(23-11-2023, 07:09 AM)toom23 napisał(a): Ok udało się. Użyłem alternatywnego programu do wgrywania plików File Manager+. Pytanie czy tutaj musi być takie ciemne i depresyjne tło? Smile
wejdz w sekcje widgety i ja wylacz.
Odpowiedz
Ja proponuję przez downloader z sklepu play pobrać i zainstalować.
Odpowiedz
Wczoraj (chyba po jakiejś aktualizacji ) zastałem dziewiczy Canal+box. Miałem launcher ATV i Launcher Manager . Lauchera zainstalowałem, ale wejście i wyjście z niektórych apek powoduje powrót do aplikacji Canal Plus i znów trzeba wybierać aplikacje/ATV. Ewidentnie potrzebny manager lauchera lecz plik LM_Canal+TVBoX .APK jest wykrywany przez x-plore jako malware i nie daje się zainstalować. Probowałem też przez File manager+ i to samo. Pobrałem kilka innych menagerów, włączyłem debugowanie USB i chyba coś robię nie tak, bo nie ma efektu. Mowa o wybraniu klawisza "domek" rozumiem że chodzi o powrót do strony głównej. Każde takie naciśnięcie wrzuca na apke Canal +, jest może jakiś film poglądowy?

(21-10-2023, 08:45 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Ja używam v 0.1.9
Da się pobrać. Coś Twój antyvir jest delikutaśny Wink
Pobrać się daje, ale x-plore i inne apki do plików widzą go w boxie jako malware i odmawiają instalki, jak to minąć?
Odpowiedz
Zainstaluj ze sklepu play downloader, za jego pomocą pobierzesz i zainstalujesz lm manager.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości