Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Venom - Brak źródeł RD
#1
Cześć,
.
Co się stało z wtyczką Venom ? Wersja 4.4.5 działała wzorcowo, po aktualizacji do wersji 5.0 nie wyszukuje żadnych źródeł z Real Debrid. Testowane na K18.9 oraz Matrix. Ktoś ma info o co chodzi i co należy zrobić by wtyczka poprawnie zadziałała ?

Ogólnie dziwna sprawa. w repozytorium nie wyświetlają się także poprzednie wersje Venoma, jedyna możliwość to wyszukanie w sieci starszej wersji. Co oni z tym zrobili ?

Dzięki za odp.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
U mnie śmiga, wyszukuje źródła z RD, torrenty i hostingi, odpala bez problemu. Zrób ponowną autoryzację, przeinstaluj wtyczkę.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
O.K Ruszyło Smile
Dzięki.

Niestety coś jest nie tak - źródła wyszukuje ale żadne z nich nie działa na każdej wstawce. Konto Premium ważne 70 dni  Sad  O co tu chodzi  ? Przeczyściłem Cache , ponowna autoryzacja z RD i nie chce załadować poprawnie źródeł .

Co ciekawe z serwerów typu Nitroflare itp Ładuje się wszystko problem jest związany z torrentami  - nie ładuje żadnych torrentów.

(22-04-2021, 01:53 PM)jp44 napisał(a): O.K Ruszyło Smile
Dzięki.

Niestety coś jest nie tak - źródła wyszukuje ale żadne z nich nie działa na każdej wstawce. Konto Premium ważne 70 dni  Sad  O co tu chodzi  ? Przeczyściłem Cache , ponowna autoryzacja z RD i nie chce załadować poprawnie źródeł .

Co ciekawe z serwerów typu Nitroflare itp Ładuje się wszystko problem jest związany z torrentami  - nie ładuje żadnych torrentów. Pytanie dlaczego ?

Postawiłem Seren - wszystko śmiga aż miło, ewidentnie problem jest od strony wtyczki Venom.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości