Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titan Vanilla
#21
Star 
Dostępna w repozytorium malvinas2 jest nowsza wersja skórki Titan Vanilla:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W nowszej wersji 20.23.11.22, dodano do skórki czcionkę Arial i poprawiono widżety.

W przypadku problemów przy instalacji skórki Titan Vanilla z zależnościami, można rozwiązać je korzystając z poradnika znajdującego się w tym wątku.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Star 
To, co uwielbiam w Kodi, jest możliwość dowolnego dostosowania jej przez użytkownika, a skórka Kodi jest jednym ze  sposobów, aby to zrobić. Skórki Kodi poprawiają estetyczny wygląd interfejsu i powodują przyjemniejszą obsługę dla użytkownika. Od kiedy używam Kodi to zawsze potrzebowałem skórkę, która będzie mi się podobać, zmieniając interfejs użytkownika, dając duże możliwości w konfiguracji wyglądu. Taką skórką był Titan, następnie Titan Vanilla.

Dla zainteresowanych,  w wątku o Titan Vanilla są zawarte ustawienia zmieniające wygląd skórki oraz sposoby na zainstalowanie wymaganych zależności w skórce, wszystko to można zastosować również w skórce Titan MOD, ponieważ są to pokrewne skórki wywodzące się bezpośrednio z Titana.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#23
Star 
Myślałem, że skórka Titan Vanilla ma się ku końcowi, a jednak ta skórka wróciła do gry i jest już dostępna wersja na Kodi 21 Omega.

Staje się ona konkurencją dla Titan MOD.   W skórce jest dużo zmian na lepsze w wersji na Omegę, naprawdę jestem miło zaskoczony pozytywnymi zmianami w Titan Vanilla.   Smile

Oczywiście, Titan Vanilla nie staje w szranki z  Arctic Zephyr 2 - Resurrection (AZ2:R), ponieważ obie skórki mają inne podejście do działania skórki:

- AZ2:R np. stawia na funkcjonalność, minimalizm i szybkość obsługi 

- skórki wywodzące się z Titana np. możliwość zmiany motywów i kolorów  (z wyjątkiem skórki Titan BINGIE MOD, która poszła swoją drogą)

Polecam skórkę Titan Vanilla do przetestowania na Omegę.

Info autora skórki:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Repozytorium do pobrania ze strony:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam


Edycja.  W skórce Titan Vanilla można zastosować niektóre z ustawień, które podałem na stronie 1 tego wątku.

W skórce Titan Vanilla można zastosować wiele ustawień dla motywu.  Szczególnie podoba mi się motyw  Midnight Theme.
Aktywowanie motywu w skórce:
Ustawienia > Ustawienia skóry > Motywy kolorów > Zarządzaj motywami kolorów >  wybrać motyw z wyświetlonej listy na przykład >  Midnight Theme  >  OK
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości