Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
Smile 
@DenDy, przetestowałem wielokrotnie funkcję, którą wprowadziłeś do wersji próbnej skórki AZ2:R Omega. Działa niesamowicie dobrze...  Jest OK  Smile
Dzięki!

Gdy znajdziesz czas to możesz podbić wersje AZ2:R do 1.0.14

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



Smile 
@DenDy, dzięki za wersję 1.0.14 skórki AZ2:R.  Szybko sprawdziłem, jest OK!  Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
Smile 
Info, dla użytkowników sprzętu z Android TV chcących korzystać z funkcji wprowadzonych ostatnio do skórki AZ2:R

Uwaga!!!  Aby korzystać z tych funkcji, nie trzeba już włączać: Ustawienia > SKÓRA > Wideo/Muzyka > OSD WIDEO > Wyświetlaj dodatkowe informacje o odtwarzanym materiale -  FUNKCJA TA POWINNA BYĆ WYŁĄCZONA!  Wyjaśnienie, nie wyłącza ona rozszerzonych informacji.

Szersze info dla użytkowników Android TV w wątku - Najlepsza skórka dla Android TV:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowania dla @DenDy za jego wsparcie dla skórki AZ2:R   Smile
Odpowiedz
Smile 
@DenDy  Przetestowałem już chyba wszystkie możliwe skórki na sprzęcie z systemem Android TV, aktualnie korzystam z AZ2:R. Moim zdaniem w wersji 1.0.14 doskonale dopracowałeś już w tej skórce sterowanie pilotem od Android TV. Obecnie obsługa Kodi na Android TV poprzez tę skórkę to naprawdę prawdziwa przyjemność.   Smile
 
Skórka AZ2:R nadal rozwija się pozytywnie i moim zdaniem jest obecnie numerem 1 w wygodnej obsłudze sprzętu z Android TV.
To tyle i aż tyle z moich pozytywnych wrażeń z działania tej skórki na moim sprzęcie Android TV...



Mam pytanie, co to jest za funkcja "Clearart (Wyczyść) z paskiem przeszukiwania" będąca w Ustawieniach interfejsu?
Ustawienia > SKÓRA > Wideo / Muzyka > USTAWIENIA OGÓLNE >  Clearart z paskiem przeszukiwania

Wraz z wersją 1.0.14 całkowicie "przesiadłem" się na AZ2:R i jestem ciekawy, do czego służy opcja "Clearart (Wyczyść) z paskiem przeszukiwania"?

Pozdrawiam
Odpowiedz
(03-05-2024, 06:52 AM)arkady1964 napisał(a): Mam pytanie, co to jest za funkcja "Clearart (Wyczyść) z paskiem przeszukiwania" będąca w Ustawieniach interfejsu?
Ustawienia > SKÓRA > Wideo / Muzyka > USTAWIENIA OGÓLNE >  Clearart z paskiem przeszukiwania

Wraz z wersją 1.0.14 całkowicie "przesiadłem" się na AZ2:R i jestem ciekawy, do czego służy opcja "Clearart (Wyczyść) z paskiem przeszukiwania"?

Pozdrawiam

Clearart to rodzaj grafiki z przezroczystym tłem. Po włączeniu tej opcji będzie ona wyświetlana (jeśli jest dostępna) nad paskiem postępu po prawej stronie (podczas odtwarzania materiału).

Podziękowali: arkady1964
1
Odpowiedz
Smile 
@DenDy, propozycja bardzo niewielkiej, ale dość istotnej zmiany w Menu Ustawień AZ2:R, chodzi o zmianę tylko jednego słowa.

Obecnie jest: Ustawienia > SKÓRA > Wideo / Muzyka > OSD WIDEO > Wyświetlaj dodatkowe informacje o odtwarzanym materiale 

Może to być mylące i wprowadzać w błąd użytkowników skórki AZ2:R, ponieważ dodatkowe informacje są synonimem rozszerzonych informacji.

Wystarczy wymienić słowo dodatkowe na zwięzłe (concise),  a wszystko będzie właściwie tj. precyzyjnie i jasno określone dla użytkownika skórki AZ2:R, poniżej opis po zmianie.

> Wyświetlaj zwięzłe informacje o odtwarzanym materiale

> Display concise information about the material being played

Pozdrawiam


Edycja.  @DenDy mam tylko tę jedną propozycję do poprawienia w AZ2:R  Doszła jeszcze jedna propozycja zmian w skórce AZ2:R, czyli 2 propozycje zmian, ale o tym poniżej w poście.
 
Skórka AZ2:R w wersji 1.0.14 działa rewelacyjnie...   Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



Smile 
@DenDy to co mi było mi najbardziej potrzebne, wręcz niezbędne w skórce AZ2:R już jest w tej znakomitej skórce.   Smile

Może jeszcze sprawa trzeciorzędna, którą można wprowadzić przy którejś aktualizacji skórki do wyższej wersji.

Przez wciśnięcie kontrolki "i" można przejść do obsady aktorskiej filmu, ale nie bezpośrednio...



Propozycja jest następująca, aby wejście do funkcji Obsada (Aktorzy) było dodatkowo możliwe, np. przez:

1. Przy opcji z przewijaniem paska, panel z aktorami (Obsada filmu) wysunie się po trzecim wciśnięciu strzałki w górę.

2. Lub wysunięcie panelu z aktorami przez dodatkową kontrolkę  "Aktorzy" (Obsada), kontrolka może być opcjonalna w ustawieniach.

3. Przez inne ustawienie dające dodatkowe szybsze info o aktorach.

Rozwój skórki AZ2:R leży mi na sercu, proponowana funkcja może być przydatna i mile widziana, ale nie jest konieczna, gdyż jest dostępna w skórce. Jednak, ponieważ informacje o obsadzie filmu (aktorach) są najbardziej i często wyszukiwane, myślę, że można wprowadzić dodatkowo tę funkcję w skórce AZ2:R umożliwiającą szybszy dostęp do info Aktorzy  (Obsada).

Pozdrawiam


Edycja 1.  Wydaje mi się, że pierwsza wymieniona opcja byłaby najlepsza w zastosowaniu, ale druga opcja też jest akceptowalna. Moim zdaniem warto tę funkcję wprowadzić do skórki AZ2:R, wzbogaciłoby to jej funkcjonalność.

Edycja 2.  Sama koncepcja dodatkowego wysuwanego panelu z aktorami (Obsadą), to nie jest mój pomysł natknąłem się na tę funkcje w skórkach np. w skórce jurialmunkey tj. Arctic Fuse (w tej skórce ta funkcja jest aktywna przez 2 wciśnięcie strzałki w dół, a w AZ2:R proponowane w punkcie 1 postu  tj.   przy załączonej opcji z przewijaniem paska,  przez 3 krotne naciśnięcie strzałki w górę)

Na marginesie, co do skórki Arctic Fuse, podoba mi się w niej tylko ta jedna funkcja, którą wymieniłem. Jak dla mnie skórka Arctic Fuse tylko z pozoru wydaje się prosta, ale jej obsługa jest dla mnie bardzo uciążliwa, a wręcz wyjątkowo męcząca... 
Prawdopodobnie w założeniu skórka Arctic Fuse miała być w obsłudze intuicyjna, jednak poszło to chyba za daleko i osiągnięto odwrotny skutek. Zaznaczam, że jest to jednak tylko moja opinia, mi ze skórek, które w koncepcji mają minimalizm zdecydowanie najbardziej podoba sią AZ2:R   Smile

Wracając do proponowanej funkcji w skórce AZ2:R Z pewnością jest to fajna funkcja i brakuje mi jej w AZ2:R, ale jest to tylko propozycja do rozważenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości