Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsta Box GO + lista kanałów
#1
Siemka.

Dawno mnie tu nie było, więc przychodzę z nowymi pytaniami. Otóż jak wiadomo, panie i panowie z Polsatu zrobili rebranding marki IPLA razem z pewnymi elementami. Jak wiadomo - wprowadzono DRM, który działa z Widevine - w porządku da się ogarnąć, zresztą niejaki pan mbebe zrobił wtyczkę, która ładnie działa. Jak wiadomo ponadto, nie da się oglądać nie mając wykupionego pakietu, więc takowy nabyłem. Dzięki pakietowi mamy dostęp do kanałów telewizji, co chciałbym ładnie zintegrować z Kodi.

Moje pytanie jest następujące - czy istnieje możliwość lub chociaż cień szansy na integrację kanałów dostępnych z poziomu wtyczki Polsat Box Go z Kodi (IPTV lub cokolwiek innego), by ładnie nam się justowały dane transmisje razem z ich opisami na Kodi? Nie ukrywam wprowadziłoby to ułatwienie co po niektórym (na przykład mej mamie, która korzysta z danego pakietu i zawzięcie ogląda AXN jak i 13 Ulicę Big Grin )

Pozdr i czekam na jakiekolwiek odpowiedzi. Zapraszam także do innych mych pytań, zadanych na tym forum.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Sprawdź wtyczkę M-TvGude to rozwiązanie jest idealne dla Twoich potrzeb.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Tu musi się wypowiedzieć @Mariusz89B  ja nie jestem w stanie pomóc. Coś tam szykuje z listami z wtyczek, ale to już do Niego zapytania.
Odpowiedz
#5
Można też potrzebne Ci kanały dodać do ulubionych, następnie edycja favourites.xml i na jego podstawie dodasz do listy m3u. Trochę trwa ale robisz raz i masz, mnie zajęło jakieś pół godziny
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#6
(14-11-2021, 10:18 PM)Diseant napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wszystko spoko tylko jest mały problem. Wtyczka nie wykrywa żadnych kanałów w Polsat Box GO mimo poprawnego zalogowania oraz dodania .xml. Na życzenie mogę udostępnić logi.
A na stronie Polsat Go sa kanaly Live? Bo z tego logowania co mi udostepniono to nawet na stronie Polsatu brakuje kanalow po tym jak przerobili swoje zrodla.

Jak narazie dziala jedynie Polsat Box ale tez nie na wszystkich systemach bo jest jakis problem z DRM.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Na stronie Polsat Box Go By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. bo jak rozumiem o tej "mówimy" są jak najbardziej

[Obrazek: 1vTEHFYl.png]

[Obrazek: 7EBi0m1l.png]

Oczywiście jest ich znacznie więcej Smile póki co moim zdaniem, stworzenie własnej listy m3u na podstawie ulubionych, wdaje się być najszybszym i najprostszym sposobem.
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#8
Dziękuję za burzliwą dyskusję. Dzisiaj postaram się coś ogarnąć w wolnej chwili i dam info czy da się tak zrobić jak napisaliście.

Stokrotne dzięki Smile
Odpowiedz
#9
Listę pod PVR IPTV Simple Client da się bo zrobiłem jeśli potrzebujesz wskazówek daj znać podam przykład

[Obrazek: sN8WHWSl.png]
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#10
@p3t3n3t Nie, chodzi o Polsat Go tam niemam żadnych kanałów kanalow live na stronie.

Co do Polsat Box naprawiony w m-TVGuide 9.8.1 beta 6.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
mods-kodi.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości