Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edycja listy m3u
#1
Witam Wszystkich. Na początku sorki za ewentualny wybór działu (proszę o przeniesienie do właściwego). Jestem początkującym użytkownikem Kodi. Korzystam z podstawowych narzędzi do oglądania IPTV (PVR IPTV KLIENT plus MTV-Guide) oraz testuję użytkowanie dodatków ze sklepu google. To tyle na początek.... Mam problem z edycją listy M3U (z Allie). Po pierwszym uruchomieniu listy czekałem ze 20 minut aż się załaduje....chyba z 40k kanałów. Cała Europa i figle. Udało mi się zapisać na kompie tę listę. Po edycji wstępnej  w notepadzie++ pozostawiłem same PL plus te figle Cool. Udało mi się nawet poprzestawiać kolejność kanałów. Odpaliłem na kompie w vlc i wszystko oki, kanały ustawione jak chciałem. Wrzuciłem listę do PVR-ka, odpaliłem a tu kanały "rozsypane" wg jakiegoś klucza z oryginału. Czy ktoś z Was może mi podpowiedzieć o co chodzi? Na końcu każdej linijki kanału jest liczba większa lub mniejsza - czy to jest tutaj zapisane i odpowiada za kolejność kanału. Nadmienię ,że epg działa. Przy okazji zapytam jako jeszcze laik - powtarzające się kanały na liście - czy muszą być czy można usunąć?. Dzięki z góry za wskazówki, porady i sugestie. Sorki jeśli temat taki był poruszany na forum ale ja nie znalazłem. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(25-12-2021, 08:31 PM)Szelek67 napisał(a): Witam Wszystkich. Na początku sorki za ewentualny wybór działu (proszę o przeniesienie do właściwego). Jestem początkującym użytkownikem Kodi. Korzystam z podstawowych narzędzi do oglądania IPTV (PVR IPTV KLIENT plus MTV-Guide) oraz testuję użytkowanie dodatków ze sklepu google. To tyle na początek.... Mam problem z edycją listy M3U (z Allie). Po pierwszym uruchomieniu listy czekałem ze 20 minut aż się załaduje....chyba z 40k kanałów. Cała Europa i figle. Udało mi się zapisać na kompie tę listę. Po edycji wstępnej  w notepadzie++ pozostawiłem same PL plus te figle Cool. Udało mi się nawet poprzestawiać kolejność kanałów. Odpaliłem na kompie w vlc i wszystko oki, kanały ustawione jak chciałem. Wrzuciłem listę do PVR-ka, odpaliłem a tu kanały "rozsypane" wg jakiegoś klucza z oryginału. Czy ktoś z Was może mi podpowiedzieć o co chodzi? Na końcu każdej linijki kanału jest liczba większa lub mniejsza - czy to jest tutaj zapisane i odpowiada za kolejność kanału. Nadmienię ,że epg działa. Przy okazji zapytam jako jeszcze laik - powtarzające się kanały na liście - czy muszą być czy można usunąć?. Dzięki z góry za wskazówki, porady i sugestie. Sorki jeśli temat taki był poruszany na forum ale ja nie znalazłem. Pozdrawiam
Miałem podobny problem, ale z znacznie prostszą listą więc nie wiem czy z twoją zadziała, ale spróbuj tak:

DODATKI/KLIENTY TELEWIZJI/PVR IPTV SIMPLE CLIET / USTAWIENIA/OGÓLNE

zaznacz: "Tylko numery według kolejności kanałów M3u"


KODI/USTAWIENIA/TELEWIZJA

odznacz: "Używaj kolejności kanałów z serwerów"


Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zobacz to. Puzniej wyślę Ci to co ja używam na PC.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
tu masz prosty edytor:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Dzięki że w ten Świąteczny Czas znaleźliście chwilę czasu co by pochylić się nad problemem Smile Ustawienia w mam tak jak kol. Jon 1022 podpowiedział ale nie podziałało...Spróbuję później edycji kanałów w edytorach podanych przez kolegów. Czy te powtarzające się kanały są potrzebne na liście?
Odpowiedz
#6
(26-12-2021, 11:30 AM)Szelek67 napisał(a): Dzięki że w ten Świąteczny Czas znaleźliście chwilę czasu co by pochylić się nad problemem Smile Ustawienia w mam tak jak kol. Jon 1022 podpowiedział ale nie podziałało...Spróbuję później edycji kanałów w edytorach podanych przez kolegów. Czy te powtarzające się kanały są potrzebne na liście?
Ale po zmianie ustawień w iptv sipmle użyłeś opcji "wyczyść dane" czy jakoś tak aby ponownie wczytało listę ze źródła? Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(25-12-2021, 08:31 PM)Szelek67 napisał(a): oraz testuję użytkowanie dodatków ze sklepu google. 

To przetestuj aplikację TiviMate a będzie uzdrowiona dusza twoja, kilka dni testowo jest w wersji Premium, wszelka edycja list/grup/kanałów lekko łatwo i przyjemnie...nie ma nic lepszego.
Odpowiedz
#8
W m-TVGuide masz w menu opcje edycji list/grup/kanalow lekko latwo i przyjemnie (za darmo). Tongue
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
mods-kodi.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości