Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hbo eu i polsat go box konto premium a wywala
#1
Witam
jak w opisie kodi 18.9 mbebe 0.7 kodi postawiony na androidzie oraz windows i wtyczki hbo eu premium oraz polsat go box premium a wywala tzn.
jestem zalogowany wchodze w seriale lub filmy znajduje film klikam na niego i uzykuje efekt polaczenia a nastepnie po kilku sekundach wywala i powraca do listy tzn tytulu odcinka serialu ....
wchodzac na strone przez przegladarke nie mam takiego problemu wszystko dziala bez zarzutu ....

może jakies porady?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zainstaluj Kodi 19
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(31-12-2021, 10:39 AM)mjw napisał(a): Zainstaluj Kodi 19
co to da? przeciez ludzie piszą że kodi 19 a wtyczki starsze z 18.6 i tak nie działa .... przecież to problem wtyczki a nie Kodi Smile
Odpowiedz
#4
(31-12-2021, 10:44 AM)robertj07 napisał(a):
(31-12-2021, 10:39 AM)mjw napisał(a): Zainstaluj Kodi 19
co to da? przeciez ludzie piszą że kodi 19 a wtyczki starsze z 18.6 i  tak nie działa .... przecież to problem wtyczki a nie Kodi Smile
Wtyczka od polsatu go box od mbebe działa bez zastrzeżeń na kodi 19.3 co do HBOeu to nie używam ale w oficjalnym wątku na forum kodi nikt żadnych problemów nie zgłasza.

Raczej nikt nie naprawia już wtyczek w wersji dla kodi 18 - albo zainstalujesz v19 albo nie będziesz miał działających wtyczek...
Odpowiedz
#5
Da Ci to, że wtyczki są aktualizowane do Kodi 19 i obie, które wskazujesz działają bez problemu. Chcesz siedzieć na K18 to się przyzwyczaj, że wtyczki przestaną działać i nikt ich nie będzie aktualizował.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(31-12-2021, 09:38 AM)robertj07 napisał(a): kodi postawiony na androidzie oraz windows

Mam dokładnie ten sam zestaw (Kodi 18.9), ale  z tą różnicą, że obie wtyczki działają bez zastrzeżeń.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(31-12-2021, 11:36 AM)mjw napisał(a): Da Ci to, że wtyczki są aktualizowane do Kodi 19 i obie, które wskazujesz działają bez problemu. Chcesz siedzieć na K18 to się przyzwyczaj, że wtyczki przestaną działać i nikt ich nie będzie aktualizował.
Przy odinstalowaniu 18.9 zostawilem tylko profil uzytkownika.Nastepnie zainstalowalem nowa wersje kodi 19.3 matrix 64bit bo mam 64bit system ale przy probie uruchomienia programu mam błąd VRCUNTIME140_1.dll sprobuj ponownie zainstalowac program itd.

Po odinstalowaniu 19.3 i po ponownym zainstalowaniu 18.9 program Kodi 18.9 otwiera sie bez błedu ...hmm


(31-12-2021, 11:43 AM)lolo99 napisał(a):
(31-12-2021, 09:38 AM)robertj07 napisał(a): kodi postawiony na androidzie oraz windows

Mam dokładnie ten sam zestaw (Kodi 18.9), ale  z tą różnicą, że obie wtyczki działają bez zastrzeżeń.
a masz konto Premium do polsat go box? tv kanały działaja normalnie?
Odpowiedz
#8
Podstawowy błąd zrobiłeś pozostawiając dane użytkownika. Nie da się zaktualizować z k18 na k19 pozostawiając dane. Te wersje nie są z sobą kompatybilne. Musisz zrobić czystą instalacje k19.
Do tego czasu dalszą pomoc nie ma sensu. Nikt też nie będzie zajmował się poprawą wtyczek na wersję która już dawno jest martwa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
(31-12-2021, 11:48 AM)robertj07 napisał(a): a masz konto Premium do polsat go box? tv kanały działaja normalnie?

Tak, mam premium, kanały działają normalnie. Choć akurat w tym wypadku mam tylko na laptopie, więc nie wiem, czy na androidzie działa.
HBO eu działa i na laptopie, i na androidzie TV.

Wtyczka Polsat BOX Go mbebe 1.8
Wtyczka hGO EU arvvoid 2.7.4
Odpowiedz
#10
obojętnie jakie kodi czy wersja 18.9 czy wyższa problem pomogło naprawienie błędu 
VCRRUNTIME140_1.dll.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

temat uważam za zamknięty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości