Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Jeśli ktoś korzysta także z serwisu Rapideo czy Nopremium czy Twojlimit, to chciałem poinformować, że w ramach tzw. ServicePacka ulepszyłem obsługę tych serwisów w FanFilm.
Osobiście nie korzystam, dlatego moje testy mogły wszystkiego nie wyłapać. Jak ktoś ma ochotę, to zapraszam do testowania. Plik ZIP do pobrania z postu na stronie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

---

Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o zaproponowanych wszystkich zmianach w tym ServicePack'u.

Podziękowali: tasior55, Iptv-owiec
Odpowiedz
REKLAMA:



@tele Service Pack spełnia swoje zadanie z wyjątkiem funkcji odtwarzania pliku tb7/xt7 bez ponownego pobrania transferu. Co jakiś czas gubi ten zapis i trzeba ponownie pobrać plik z konta tb7/xt7.[Obrazek: pcQKJs3l.jpeg][/img]
Odpowiedz
@Iptv-owiec
Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem: czy chodzi o to, że pomimo, iż już raz "kupiłeś" plik, to po jakimś czasie, np. 4 godz, mimo iż pokazuje, że plik jest już na koncie, to FF nie chce go odtwarzać i musisz wybrać z menu kontekstowego opcję "Pobierz ponownie / ponownie wykorzystaj transfer" ? Jeśli tak, to sprawdź, czy możesz pobrać ten plik ze strony WWW. Bo zauważyłem, że ważność pobranych plików tak naprawdę wygasa już po około 3-4 godz, mimo iż serwis pisze, że powinny być ważne całą dobę. Uważam, że to może być wina serwera "wrzucaj.pl".
Odpowiedz
Oto właśnie chodziło. Ok sprawdzę w serwisie.
Odpowiedz
Fajne by było dodać funkcję podglądu pliku video przed pobraniem rapideo / nopremium
Odpowiedz
@Tomek o tym napisał. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ja za "cienki" jestem na takie wyzwanie.
Odpowiedz
REKLAMA:



Tu nie chodzi o to czy się jest za cienkim czy nie, tylko o to że tego typu funkcja wymagałaby nadpisywania domyślnych działań kodi i robienia jakiś trików. A priorytetem dla wersji która ma się ukazać jest prędkość działania i natywne działanie w kodi. Tłumaczyłem też że nie będzie katalogu z lista plików gdzie to by powiedzmy było możliwe, będzie custom okno z listą gdzie nie ma możliwości dynamicznego przeładowania.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
@Jmno
Jeszcze odnośnie twojego zapytania o podgląd plików wideo przed pobraniem:
Na stronie serwisu Rapideo widziałem, że mają By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Musiałbyś sam sprawdzić, czy ta ich wtyczka oferuje taką możliwość. Jeśli tak, to znaczy że da się zrobić, a jeśli nie, to skoro autorzy serwisu tego nie wdrożyli, to pewnie jest problem z tym.
Odpowiedz
Ich wtyczka pokazuje tylko 1 obrazek
[Obrazek: XdYayyPl.jpeg]
- musiałby on zastąpić albo fanarta albo plakat. Jak już mówiłem  - nowy fanfilm będzie miał zupełnie inaczej to rozwiązane i nie będzie już katalogu ze źródłami tylko własne okno - w którym będzie fanart i plakat. Dodanie tam podglądu pliku wymuszałoby dodatkowe zapytanie, przeładowanie okna itp.da się - ale mija się z celem.
Niestety - nie mam zgody żeby pokazać jak to będzie wyglądało w nowym FF Sad
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam  mam 2 pytanie  do tele :
Czy można dodać do fanfilm filtry formatu video tak aby fanfilm wyszukiwał linki wg preferencji użytkownika np MKV,MP4 i starsze AVI  spotykam się jeszcze w nowych filmach linki z avi jak by była  filtracja formatu video np tylko mkv najlepsza jakość.

2 pytanie w formatach mkv i MP4 są linki z dopiskiem  multi czyli 2 ścieżki dźwiękowe ale czasami nie pisze pl multi tylko samo multi miałem tak i okazało się że jest angielski i francuski brak pl. I dlatego fajnie by było dodać funkcję podglądu pliku video i ścieżki dźwiękowej przed pobraniem w fanfilm
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości