Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Mega
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz
REKLAMA:



A można zrobić w ff nowy filtr lub nowa kategorię film /serial  Blu-ray  może tele by zrobił
Odpowiedz
Nie ma skąd wziąć tych danych - czyli jaki film/serial wyszedł na bluray - tmdb nie udostępnia tego typu informacji (a jest to główny serwis na którym opiera się FF - zarówno ten który jest dostępny jak i ten który powstaje)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Można to ogarnąć natomiast listami trakt - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - przykładowa dla filmów które mają edycje Bluray (wiadomo - nie wszystkie - tylko te które autor danej listy dodał). Jak autoryzujesz się w trakt a na stronie polubisz daną listę to pojawi się ona w Moje Filmy/Listy
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(29-03-2024, 05:19 PM)Jmno napisał(a): Witam wcześniej nie miałalem czasu sprawdź otóż mam tel z androidem 12 sposób przenoszenia w menadżer kodi special://home  Działa ten sposób aby dzięki tele można ulepszyć ff. Ale na Chromecast 4 z androidem 12 tv nie działa dziwne  a więc zrobiłem sobie backup kodi addon  i add-ons data na tel z ulepszonym ff potem plik przeniosłem na pendrive i przez komputer dzięki adb link wifi  przeniosłem do odp ścieżek.I w końcu działa na Chromecast 4

razem z @tele 2 dni szukaliśmy rozwiązania, miałem ten sam problem. Wystarczy w ustawieniach systemu wejść w aplikację - kodi- uprawnienia - zmienić uprawnienia w pliki i multimedia na zawsze zezwalaj. Wtedy widzi pliki zip i możemy podmienić.

Podziękowali: Jmno
Odpowiedz
Mam pytanie do tele jak się używa dwóch odtwarzaczy ten kodi i vlc plik xlm mam ale chodzi o to czy można zrobić aby przy wyborze linku z automatu mogło by się pojawić okno z wyborem odtwarzacza aby nie trzeba było samemu uruchamiać menu kontekstowe przy dłuższym kliknięciu?
Odpowiedz
Raczej nie do osiągnięcia - musiałoby to zmienić domyślne zachowanie kodi - czyli odtwarzanie przez kodi - wiąże się to z utratą wielu rzeczy w działaniu FF - oznaczania jako oglądane, informacje o filmie itp , współpraca z trakt itp.
Czyli - w teorii się da. W praktyce rozwala całą wtyczkę.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



@Jmno 
Nie wiem, czy o to Ci chodzi - można ustawić, aby jakiś zewnętrzny odtwarzacz był domyślnym.
Wówczas dla takiego scenariusza, musisz w pliku playerfacory.xml ustalić kiedy taki odtwarzacz ma się uruchamiać.
Przykładowo, aby VLC był zawsze domyślnym, to musisz dopisać:
	<rules action="prepend">
		<rule video="true" player="VLC"/>
	</rules>

Na necie (a nawet na tym forum) można znaleźć także różne inne przykłady, co wpisać, aby dany odtwarzacz, bo możesz mieć też kilka zdefiniowanych, uruchamiany był np. tylko dla określonych typów plików (np. avi), albo tylko dla pewnych rozdzielczości lub kodeków (czasami dla starszych filmów się przydaje)
Odpowiedz
No tak - ale to zmienia odtwarzacz dla wszystkich wtyczek a nie tylko dla FanFilm. To rozwiązanie jest znane i wydaje mi się że nawet tu padało w momencie opisywania innych odtwarzaczy.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Właśnie chodzi o starszy format avi czyli można zrobić aby określić tylko AVI dla vlc w playerfacory.xml a można prosić o linka aby pobrać gotowe playerfacory.xml na androida
Odpowiedz
@Jmno
Proszę, tu masz: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Jmno
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: szopns, totomasz, 3 gości