Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
#45
(06-08-2022, 11:16 AM)Evan86 napisał(a):
(06-08-2022, 09:55 AM)Tomek napisał(a): Każdy z linków na tb7 filmu strażnicy galaktyki (bo to na nim w logach masz problem) ruszył mi bez problemu - bez względu czy to plik avi czy mkv. To nie problem FanFilm czy wtyczki tb7 - to albo resolver albo coś na zewnątrz kodi.
FanFilm prawidłowo przekazuje linka do resolvera (co potwierdza też to, że problem masz nie tylko w tej wtyczce). Problem tkwi więc gdzie indziej. Masz wyłączony cache w resolverze?

Dzięki za odpowiedź. Wyłączyłem i wyczyściłem cache w resolverze. Problem dalej istnieje. Kodi na windowsie przeinstalowałem i na czysto zainstalowałem wtyczkę tb7player, żeby mieć dostęp do tych linków, które dzisiaj testowałem. Dalej nie działają te linki .avi . Gdzie jeszcze może tkwić problem??

Dodam jeszcze, że wszystkie linki strumieniowane do VLC na tym samym komputerze elegancko działają. Tylko w KODI to nie działa.
patrząc w logi to FanFilm przekazuje do resolvera, resolver do Kodi i to kodi ma problem z odtwarzaniem. Używasz na windows - więc to może być jakiś problem z kodekami, z akceleracją sprzętową czy nawet ze sterownikami.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - przez Tomek - 09-08-2022, 05:24 AM
Brak polskich zrodel - przez bogdann - 25-10-2022, 02:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości