Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
(15-01-2024, 05:27 PM)Iptv-owiec napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - szuka chyba tylko na serwerach "pobieraj" (długo szuka)
  • By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - zwraca wyniki z serwerów "wrzucaj" (bardzo szybko wyszukuje)
  • Sprawdzałem na tytule "Star Trek Picard s03e01"

    Problemem stało się też na tą chwilę to, że teraz wyszukiwana fraza nie powinna zawierać podkreślenia, tylko spację (choć przedtem było inaczej, bo dawało to więcej źródeł), dlatego FanFilm może nic nie znajdować, chyba że przełączy że w opcjach "wiele źródeł" na "nie", bo wówczas FF szuka wg wyszukiwarki "szukajka" i tam te podkreślenia są dozwolone. Ale wg mnie tam jest mniej wyników.
    Także zrobił się bałagan.

    Na ten moment, to albo wyszukać źródło na stronie www i odtwarzać przez dodatek "tb7 player" w Kodi.
    Albo spróbować podmienić plik, który załączam -
    tb7.zip
    Rodzaj pliku: .zip
    Ilośc pobrań: 25
    Rozmiar: 10.51 KB
    (ścieżka "folderKodi"\addons\plugin.video.fanfilm\resources\lib\sources\pl\) (aby wgrać na TV zobacz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. )

    Jeśli ktoś pobrał plik "tb7.py.zip" tu proszę usunąć mu rozszerzenie "zip", bo tak naprawdę to plik .py, tylko na forum nie można bezpośrednio takich plików załączać, dlatego dopisałem takie rozszerzenie, choć nie spakowałem go zipem.

    Zrzut ekranu po zaaplikowaniu tej poprawki:
    [Obrazek: raeaULJl.jpg]
    Odpowiedz


    Wiadomości w tym wątku
    Brak polskich zrodel - przez bogdann - 25-10-2022, 02:04 PM
    RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - przez tele - 20-01-2024, 07:46 PM

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości