Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DARMOWY KeepSolid VPN Unlimited na 18 !!!
#11
(28-08-2022, 11:21 AM)ghost12 napisał(a): Z ciekawości. Po co ci VPN do D+? Inny content?
Dokładnie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(29-08-2022, 06:35 AM)somer napisał(a): ...Moim zdaniem ten VPN jest  niestabilny ,nie łączy ze wszystkimi serwerami...
Mialbym w zwiazku z tym pytanie.
Co sadzisz o "F-Secure FREEDOME VPN"?

Ja osobiscie uzywam go z powodzeniem od wielu lat ale wlasciwie to tylko do geoblockingu.
Mam 7 Licencji do F-Secure 2022 z ktorch wlasciwie polowa jest przeze mnie niewykorzystywana.
Moim zdaniem, jest to naprawde udany skandynawski produkt, z dobrym servisem, przejrzysty w obsludze,
i prostym w dzialaniu, bez drastycznych spowolnien internetu.
Osobiscie bardzo go polecam, chocby wlasnie do geoblockingu.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#13
Wiele sądzić nie moge bo nie używałem .
Wszedłem na ich stronę , mają jakiś 5 dniowy trial więc może się tym pobawię.
Na razie dostrzegam dwa minusy: cena i brak informacji na temat prawodastwa pod które podlega.
50 funtów na rok za sam geoblocking to moim zdaniem jednak wyrzucanie pieniędzy.
Odpowiedz
#14
(05-09-2022, 08:34 AM)somer napisał(a): ...Na razie dostrzegam dwa minusy: cena i brak informacji na temat prawodastwa pod które podlega.
50 funtów na rok za sam geoblocking to moim zdaniem jednak wyrzucanie pieniędzy...
Rozumiem, korzystam juz od dobrych paru dobrych lat z ich uslug i z ich VPN jestem naprawde zadowolony.
Jestem obecnie "jeszcze" w posiadaniu 7 Licencji w pakiecie o nazwie: F-Secure Total Security & VPN  na 15 miesiecy (aktywne od polowy lutego 22)
Jak juz pisalem, nie potrzebuje wszystkich, wiec gdyby Cie to mimo to interesowalo moge Ci bezplatnie jedna kompletnia odstapnic. Calosc nie wydalem na to zadne 50 funtow tylko jakies 10 €. Ale to nie ma zadnego znaczenia.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#15
Dziekuję za propozycję- na razie odpaliłem 5 dniowy trial, zobacze jak to bedzie chodzić.

Wiesz 50 funtów czy 10 euro to jednak różnica jest   Wink. Są dostępne jakies korzystniejsze oferty na ich usługi niż te z cennika na ich stronie ?
Odpowiedz
#16
(05-09-2022, 02:09 PM)somer napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&gclid=EAIaIQobChMI793-2Ov9-QIVx5BoCR1CfQwKEAQYAyABEgIYx_D_BwE

Przy samej licencji na VPN, po oplaceniu otrzymujesz mailem osobisty Code na jedno urzadzenie na rok.
I mozesz z tego Code korzystac do woli na dowolnych urzadzeniach. (MAC, Android, Windows)
Jesli jest ten Code juz na jednym urzadzeniu aktywny, to po wprowadzeniu go na innym urzadzeniu
praktycznie przenosisz tylko te licencje. Mozesz to robic do woli.

Ja, jesli juz kupuje to przy jakichs korzystnych ofertach, max do 15€ na rok. (takie tez sie od czasu do czasu pojawiaja)
Moja dotychczasowa (to byla prywatna okazja) to wlasnie te 7 licencji na 15 miesiecy w pakiecie za nie wiecej ja 10 €.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Jak na razie moja ocena jest pozytywna- nie odczuwalny spadek prędkości, Netflix odpala bez buforowania,odpala nawet Prime Video i za to nalezy sie duży plus bo to pierwszy VPN nie wykrywany przez Amazon.
Jesli chodzi o aktualne oferty , znalazłem licencję roczną na 3 urządzenia za 16 funtów By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

ps. Mam wolne sloty na Fastest VPN i iPro VPN gdybyś chciał potestować.
Odpowiedz
#18
Dzieki za propozycje, ale raczej nie.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#19
(05-09-2022, 03:43 PM)somer napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

ps. Mam wolne sloty na Fastest VPN i iPro VPN gdybyś chciał potestować.

Sprawdzisz, czy działa BBC Iplayer i ITV hub? Programy i telewizja na żywo.
Odpowiedz
#20
Oczywiscie w miare wolnego czasu moge Ci to przetestowac.
Osobiscie jednak nie jestem tym zainteresowany.
Jesli chodzi o telewizje na zywo to jak na razie do wlasnych potrzeb generuje listy m3u PL+DE na PC + EPG z WebGrab plus+ (i co jakies 3 dni je aktualizacje) A wygenerowane Listy sa bezposrednio powiazane z playerami na moich urzadzeniach, bez potrzebny uzywania VPN.
Sporadycznie korzystam tez z "czystych" wtyczek vavoo przystosowanych na kodi matrix do live TV (DE+PL)
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości