Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canal plus box 4k vs Nokia Streaming Box 8000 do iptv
#1
Szukam android boxa głównie do iptv ( Tivi mate). Po przeczytaniu setek recenzji zostały do wyboru 2 do których bym się skłaniał.
Canal+ box 4k i Nokia Streaming Box 8000. Oba w podobnych cenach. Co byście bardziej polecali? ( chyba że coś innego w nie wyższej cenieSmile
Z góry dziękuję. Pozdrawiam 
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W tym tygodniu miałem ten sam dylemat. Padło na nokie. Jestem zadowolony
Różnica jest w tym że canal box ma dvbt2.
Odpowiedz
#3
(09-09-2022, 10:43 AM)kowal2752 napisał(a): W tym tygodniu miałem ten sam dylemat. Padło na nokie. Jestem zadowolony
Różnica jest w tym że canal box ma dvbt2.
 Dvbt2 nie potrzebuje w ogóle. Iptv, netflix, Player, you tube, hbo i to chyba tyle co ma działać.
Za ile kupiłes?
Odpowiedz
#4
270 z Amazona
Odpowiedz
#5
Nokia ma tuner , kosztuje ok 20-30 euro.
Odpowiedz
#6
Według specyfikacji ten Nokia box nie ma ani DV ani DTS ani Atmosa.Jesli faktycznie tak jest to pod kątem obsługi platforma streamingowych to śmieć.

Najtańszym urządzeniem godnym uwagi jest Firestick 4K max.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(09-09-2022, 04:33 PM)somer napisał(a): Według specyfikacji ten Nokia box nie ma ani DV ani DTS ani Atmosa.Jesli faktycznie tak jest to pod kątem obsługi platforma streamingowych to śmieć.

Najtańszym urządzeniem godnym uwagi jest Firestick 4K max.
A coś na androidzie jednak?
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
A ja teraz nie kupiłbym już nic poniżej S905X4 (S905Y4 ewentualnie), oczywiście SHIELD jest powyżej Smile

Play Now TV Box (V3)
Haier Dongle Matrix
Homatics Box R 4K Plus
Homatics Dongle G 4K
Mecool KD3 (Google TV)
Mecool KM2 Plus
Nokia Streaming Box 8010
Realme 4K Smart Google TV Stick
RockTek G2
Skyworth LEAP-S2 (Google TV)
Strong 4K Google TV Stick (SRT41)
Xiaomi TV Stick 4K (V2)

Nie które nie są jeszcze dostępne, inne są tylko na papierze, jeszcze inne mają chorą cenę.
Ale kilka jest dostępnych nawet w polskiej dystrybucji.
Odpowiedz
#10
Aż tak cie uwiera, że do czegoś potrzebujesz av1?
I serio myślisz, że to takie hop-siup wymienić encodery i przenieść wszystko na nowe + zmusić ludzi do wymiany sprzętu?

Polskie strimingi nadal jadą w avc Big Grin
Player puszcza 4k w avc, polsat też. 40kilku minutowy odcinek serialu na playerze w 4k to ponad 9GB (bitrate 22mbit w avc xD)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości