Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box lub stick nie za miliony
#1
Posiadam telewizor ledowy manty 32 cale z rozdzielczością HD ready. Więc kupno sprzętu co obsługuje 4k raczej mija się z celem. Jedyne na czym mi zależy to wifi, android i pilot żeby był.
Zawsze po wifi mogę sobie wrzucić jakiś plik na sprzęt.
Będzie chodzić na tym Kodi. Ewentualnie ott navigator.byc może jakiś Netflix HBO max lub YouTube.zalezy mi tylko na jakimś sprawdzonym sprzęcie żeby działał stabilnie. Przez jakiś czas używałem sticka od Xiaomi co miał 1 giga ramu i było ok. Ale tak sobie myślę że na tą chwilę to się tu płaci tylko za markę. Więc może macie jakieś ciekawe tańsze alternatywny. Widzę że przypięte wątki już są raczej nieaktualne. Ewentualnie zużycie energii też ma dla mnie znaczenie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(18-10-2022, 09:08 PM)woland357 napisał(a): Więc kupno sprzętu co obsługuje 4k raczej mija się z celem.

Nic bardziej mylnego. Nie myśl, że skoro ten sprzęt obsługuje 4K, a Ty masz tylko FullHD to tego nie wykorzystasz. Takie boxy są wydajniejsze sprzętowo i większość z nich pracuje tak jak powinna. Z tego co czytałem o Mi Sticku to lubi się zacinać, trzeba go restartować itp., gdyby działał normalnie to byłby to dobry sprzęcik do FullHD, ale skoro ma takie problemy to nie nadaje się do użytku w ogóle.

Ja korzystałem z CANAL+ BOX 4K, krótko z Xiaomi TV Stick 4K i teraz korzystam z Amazon Fire TV Stick 4K Max. Wszystkie te sprzęty są spoko i je polecam. Xiaomi działał bardzo źle gdy trafił w me ręce, ale po dostępnej aktualizacji zaczął pracować normalnie, lecz mam wrażenie że Fire Stick jest bardziej responsywny od niego.
Widzę że nie masz problemu z wgrywaniem aplikacji z zewnątrz, dlatego polecam Fire Sticka. Minusem są treści "sponsorowane" na ekranie głównym. Fire Stick jest od Amazonu, więc na ekranie głównym wyświetlają się treści z ich serwisu. Przez ostatnie dwa/trzy tygodnie można było go kupić za 161 zł + pośrednik 30 zł z Niemieckiego Amazonu. Czyli 200 zł, co nadal jest dobrą ceną. Możliwe że wkrótce oferta znów się pojawi. Widziałem też jakieś na OLX, bo ludzie kupowali więcej sztuk aby zarobić odsprzedając.
Odpowiedz
#3
Sam ostatnio szukalem i moge napisac, ze sytuacja jest kiepska. Stare boxy bez cetryfikatow z grzejacym sie prockiem i 1gb ramu i tak taniej niz 60zl + przesylka nikt nie sprzedaje. Z kolei te z cetryfikatami np play 2 potrafia kosztgowac ok 200zl Big Grin wiec nieoplacalne. Szukaj najlepiej uzywki vectra box, firesticka hd albo play 2 ale w rozsadnej cenie. Uwazaj na sprzedawcow, ktorzy wciskaja Play boxa 1 z opisem od 2. Nawet do jednego napisalem, ze wprowadza klientow w blad. Zamylil, ze nie wiedzial i przeprosil... a opis od tygodnia oczywiscie nie zmieniony Smile
Odpowiedz
#4
(19-10-2022, 06:20 AM)dabroviec napisał(a):
(18-10-2022, 09:08 PM)woland357 napisał(a): Więc kupno sprzętu co obsługuje 4k raczej mija się z celem.

Nic bardziej mylnego. Nie myśl, że skoro ten sprzęt obsługuje 4K, a Ty masz tylko FullHD to tego nie wykorzystasz. Takie boxy są wydajniejsze sprzętowo i większość z nich pracuje tak jak powinna. Z tego co czytałem o Mi Sticku to lubi się zacinać, trzeba go restartować itp., gdyby działał normalnie to byłby to dobry sprzęcik do FullHD, ale skoro ma takie problemy to nie nadaje się do użytku w ogóle.

Ja korzystałem z CANAL+ BOX 4K, krótko z Xiaomi TV Stick 4K i teraz korzystam z Amazon Fire TV Stick 4K Max. Wszystkie te sprzęty są spoko i je polecam. Xiaomi działał bardzo źle gdy trafił w me ręce, ale po dostępnej aktualizacji zaczął pracować normalnie, lecz mam wrażenie że Fire Stick jest bardziej responsywny od niego.
Widzę że nie masz problemu z wgrywaniem aplikacji z zewnątrz, dlatego polecam Fire Sticka. Minusem są treści "sponsorowane" na ekranie głównym. Fire Stick jest od Amazonu, więc na ekranie głównym wyświetlają się treści z ich serwisu. Przez ostatnie dwa/trzy tygodnie można było go kupić za 161 zł + pośrednik 30 zł z Niemieckiego Amazonu. Czyli 200 zł, co nadal jest dobrą ceną. Możliwe że wkrótce oferta znów się pojawi. Widziałem też jakieś na OLX, bo ludzie kupowali więcej sztuk aby zarobić odsprzedając.
polecam play box 2 albo 3 mam takie 3 sztuki i polecam bardzo
Odpowiedz
#5
Bardziej będę się skłaniał przy sticku. Te 4k nie jest dla mnie mimo wszystko konieczne. Firestick HD to to od Amazona?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Takie coś by zdało egzamin?
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@woland357 za tyle to na amazonie wyrwiesz wersję 4k która śmiga dużo lepiej, poczekaj na jakąś promocje.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
A takie coś ktoś testował?
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Boxa z playa nie kupię taniej jak za 200 zl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości