Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy zamiennik/nakładka dla Android TV
#1
Witam! Istnieje coś lepszego od oryginału? Mam na myśli nakładkę, który działa tak szybko i płynnie jak np. w Play Now Tv Box. Macie jakiś sprawdzone launchery?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(06-02-2023, 09:24 AM)piter1114 napisał(a): Witam! Istnieje coś lepszego od oryginału? Mam na myśli nakładkę, który działa tak szybko i płynnie jak np. w Play Now Tv Box. Macie jakiś sprawdzone launchery?
Ja używam i polecam LeanbackLauncher
Odpowiedz
#3
Ja używam Wolf Launcher
Odpowiedz
#4
(06-02-2023, 09:31 AM)RebA napisał(a):
(06-02-2023, 09:24 AM)piter1114 napisał(a): Witam! Istnieje coś lepszego od oryginału? Mam na myśli nakładkę, który działa tak szybko i płynnie jak np. w Play Now Tv Box. Macie jakiś sprawdzone launchery?
Ja używam i polecam LeanbackLauncher
Zainstalowałem a teraz nie bardzo wiem gdzie to znaleźć by to odinstalować. Nie przypadło mi do gustu.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
(06-02-2023, 06:30 PM)pawel1991a napisał(a):
(06-02-2023, 09:31 AM)RebA napisał(a):
(06-02-2023, 09:24 AM)piter1114 napisał(a): Witam! Istnieje coś lepszego od oryginału? Mam na myśli nakładkę, który działa tak szybko i płynnie jak np. w Play Now Tv Box. Macie jakiś sprawdzone launchery?
Ja używam i polecam LeanbackLauncher
Zainstalowałem a teraz nie bardzo wiem gdzie to znaleźć by to odinstalować. Nie przypadło mi do gustu.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie przypadł do gustu bo wszystko po sortowane? A wszystko możesz wyłączyć i mieć wszystkie apki koło siebie

Ustawienia aplikacje i szukasz i usuwasz
Odpowiedz
#6
To się pomęcz i poszukaj. Smile
Jest w aplikacjach.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Witam,
jaki Leanback (która wersja v1,56 czy niższa, a może LeanbackOnFire_v1.55-release) polecacie do Play Now TV Box 3?
Który według Was pracuje najstabilniej? - może jakiś link do sprawdzonej wersji?
Z góry wielkie dzięki!
Odpowiedz
#8
(25-09-2023, 01:50 PM)Waldeusz napisał(a): Witam,
jaki Leanback (która wersja v1,56 czy niższa, a może LeanbackOnFire_v1.55-release) polecacie do Play Now TV Box 3?
Który według Was pracuje najstabilniej? - może jakiś link do sprawdzonej wersji?
Z góry wielkie dzięki!
obojetnie ktora dasz wszystkie dobrze dzialaja
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości