Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam Epg do "Qwest Jazz &Beyond"
#1
Może pomożecie?

Epg do "Qwest Jazz & Beyond" - wersja "xml" zniknęla z Github (jak większosć).
Od ok 10 dni nie mogę odnaleźć działającego pliku ".xml" do tego kanału.
Znajduję (nawet płatne) ozn w ten sposób "QwestTVJazzBeyond.fr", ale nic nie działa prawidłowo(zablokowane), WebGrab+ też nie ma tego kanału tak z listy wynika
Może ktoś zna rozwiązanie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
@sky02 jakby co to pociągniesz ramówkę dla tego kanału z plextv
Do pobrania z mojego git dziś dodałem

musisz tylko zmienić odwrotnie jak jest obecnie w tym ini bo jest pod moje WG++ 5.0.1

edit the ini and change plextv.gz to plextv.xml on the url_index line.
leave it as plextv.gz for V3.x
I wydłuż czas timeout do 30 w configu WG

P.S.
Nie wiem czy widziałeś Rakuten TV dodał pierwszy kanał z polskim lektorem a kolejny będzie jeszcze w marcu.
Dla kilku a nawet kilkunastu kanałów da się dopasować EPG z plex czy też Samsung lub pluto.
Ale to nie to więc napisałem na WG++ czy by nie zrobili INI i Matt napisał że być może coś zrobi.

Podziękowali: sky02, DzidekK
1
Odpowiedz
#3
@azman 

@DzidekK 

PW
Odpowiedz
#4
To co Panowie @DzidekK , @Max1000 . Chcecie bym dodał ten kanał Qwest Jazz & Beyond do epg? Czy coś jeszcze od QwestTV?
Jak tak to podajcie nazwy, ale kropka w kropkę.
Odpowiedz
#5
Jestem za (QWEST Jazz...) Wink i także za QWEST MIX . Z góry dziękuję
Odpowiedz
#6
(03-03-2023, 05:27 PM)DzidekK napisał(a): Jestem za (QWEST Jazz...) Wink i także za QWEST MIX . Z góry dziękuję
Fajnie Smile  ale nazwa ma być QWEST Jazz...??? i czy same duże litery? Można podać 2 opcje np:
QwestTV Jazz & Beyond
QwestTV Classical
QwestTV Mix
Czy?
QWEST Jazz & Beyond
Dokładna nazwa jak ma wyglądać?

Korzystaj bezpłatnie z naszych 24-godzinnych kanałów telewizyjnych na swoim urządzeniu.

Z Qwest TV Jazz & Beyond (jazz, blues, soul, funk i muzyka globalna), Qwest TV Mix (elektronika, hip-hop, folk, indie) i Qwest TV Classical (muzyka klasyczna, opera, balet), oglądaj rzadkie występy z legendy i najlepsze dzisiejsze występy na żywo.

Teraz przesyłaj strumieniowo na Samsung TV Plus, Rakuten TV, Vizio i wiele innych!
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
@Max1000  @azman to ogarnia
"P.S.
Nie wiem czy widziałeś Rakuten TV dodał pierwszy kanał z polskim lektorem a kolejny będzie jeszcze w marcu.
Dla kilku a nawet kilkunastu kanałów da się dopasować EPG z plex czy też Samsung lub pluto.
Ale to nie to więc napisałem na WG++ czy by nie zrobili INI i Matt napisał że być może coś zrobi."

Owszem coś mogę dodać z plextv, ale czy będzie pasowało? Nie wiem.

Ok dodałem, dla testu. Nie jest PL
<channel id="Grjngo Western">
    <display-name lang="pl">Grjngo Western</display-name>
    <display-name lang="pl">Grjngo - Western Movies</display-name>
    <icon src="http://epg.ovh/logo/Grjngo+Western.png" />
    <url>http://www.epg.ovh</url>
  </channel>
1
Odpowiedz
#9
@sky02
Mnie jest ciężko odpowiedzieć, bo z git-hub korzystałem z takiego EPG: "QwestJazzAndBeyond.fr", a że pracuję na OpenATV z bukietami kanałów+E-Channelizer, to przyjmuje box każdą podobną nazwę EPG (oprócz dziwacznych - jakiś kodów bez nazw).
@azman ogrania temat, tak wynika z WebGrab+
Odpowiedz
#10
Tak jak pisałem kanał jest w prawie każdej platformie FAST
Dla Enigmy to sprawa jest prosta
Plugin enigma2-plugin-extensions-E2m3u2bouquet_1.0.88_all

Wpisac w plugin adres URL listy i epg ustawić autoamat i po sprawie
Przeklepać referencje z któregoś bukietu FAST do Qwest z bukietu Rakuten TV PL i dostaniemy przy nim EPG.

Tyle i aż tyle roboty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości