Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg nie ładuje się
#1
Witam. Program ott navigator. Korzystam z kilku dostawców ( serwer URL plus mać). Opcja przeladuj epg nic nie wyszukuje ( ani dostawcy ani zewnętrzne). Mam ustawione zewnętrzne źródło dostawcy na nasze forumowe. Wcześniej działało bez problemu. Nic nie przestawiałem. Tylko nie używałem z tydzień czasu. Jakieś pomysły co może być nie tak?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie używam ott ,ale przypuszczam że trzeba ustawić tylko jedno epg i na początek wyczyścić epg nie przeładuj. Po tym dopiero przeładować.
Odpowiedz
#3
Jest podane jedno źródło epg. Jest zaznaczona opcja korzystaj ze źródła zewnętrznego. Mimo tego i tak przy przeładowaniu lądują się najpierw epg od aktywnie włączonych dostawców i dopiero na końcu. Dotychczas to działało. Próbowałem czyścić dane. Odznaczylem ta opcję korzystaj z zewnętrznych źródeł. I się załadowało co prawda nie wszystkie kanały. Przy próbie zaznaczania tej opcji dalej się nie ładuje
Odpowiedz
#4
A pytanie. Ott navigator legal, Premium czy może mod? To ma znaczenie.
Odpowiedz
#5
(25-03-2023, 12:44 PM)sky02 napisał(a): A pytanie. Ott navigator legal, Premium czy może mod? To ma znaczenie.

Mam ten sam problem - to pewnie wina moda, bo na drugim TV (z innym modem) wszystko jest OK.
Co ciekawe: problem pozostał nawet po odinstalowaniu aplikacji i zainstalowaniu innej (starszej) wersji.
1
Odpowiedz
#6
(25-03-2023, 10:41 AM)woland357 napisał(a): epg nic nie wyszukuje

W OTT Navigator Premium /legal/, EPG działa bardzo dobrze jak zawsze...


[Obrazek: pNqiIaB.jpg]
1
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No jest mod. Ok to już wiem w czym problem
Odpowiedz
#8
Jednak to nie wina moda. Zainstalowałem darmową wersję i jest to samo. Nasze forumowe epg się nie ładuje. Tylko te od dostawcy. Jakieś pomysły jak to rozwiązać?
Odpowiedz
#9
W iptv Simple client też nie działa epg. Więc chyba zostaje wypróbować inne epg
Odpowiedz
#10
Nawet adres epg.ovh mi się nie ładuje jak próbuję wejść na stronę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości