Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Aktualizacje softu do vectra/play
#21
To był update czy nie dla 8988?
Ja mam nadal 11.6.47 z 1 sierpnia 2022
Po tms przychodzi czy z serwerów gugla?

adb pull nie ciągnie dtvsetupdemo

adb: error: failed to stat remote object '/vendor/app/dtvsetupdemo_app/dtvsetupdemo_app.apk': Permission denied
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Zobacz czy przez x-plore da się zgrać.
Odpowiedz
#23
Xplore dał rade
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.+[CBS.R11.3.0.0+D].apk/file
Odpowiedz
#24
jezeli sa update`y to i tak zlapie ota losowo...... na kilkanascie sztuka starych moze z kilka zrobi update a reszta ...moooooze pozniej albo wcale a wyszukiwanie nic nie daje bo zawsze wyskoczy ze aktualne.... gdyby zdobyc ota img plik to mozna by cos pokombinowac ale sdmc raczej watpie aby udostepnil nie mowiac o pelnym img do burna
Odpowiedz
#25
Wpadło 11.6.65 do dv8988 przez serwery google (aktualizacja systemowa, nie tms)
Kompilacja ze stycznia 2023 z poprawkami z lutego.

- Dodatkowa opcja do wyboru audio w live tv
- Na szybko zauważyłem, że chyba brak problemu z materiałem z przeplotem - jest płynnie czy to na tv z kabla czy tivimate
- Nadal wymuszony auto hdr bez możliwości wyłączenia
- Nadal brak pip
- Skanowanie kabla przez dtv setup demo działa nadal, wyżej siano fud że nie
- Problem jak w starym sofcie z dźwiękiem w live tv - potrafi nagle zniknąć na wszystkich kanałach i trzeba wyłączyć/włączyć apke aby wrócił.

I to tyle na szybko
Odpowiedz
#26
Można prosić trochę jaśniej o tej aktualizacji? Systemowa, czyli Ustawienia/System/Informacje/Aktualizacja?
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Napisałem, ze systemowa. Z poziomu menu tak jak napisałeś ścieżke.
W boxie pleja aktualizacje spływają po com.sdmc.tms

Klient może sobie wybrać sposób dostarczania OTA - Vectra jak chińczyk wysmaży rom to zgłasza do wujka google i ma z serwerów google, a play z prosto od producenta z chińczykowa przez ich własną usługe nadzoru boxów.
Odpowiedz
#28
Jak próbuje odpalic TV Vectry obojetnie jaki kanal dostaje info "blad komunikacji z serwerem" z logiem klodeczki to znaczy, ze box jest zablokowany, ma wylaczony pakiet? W informacjach o uzytkowniku mam info, ze pakiet aktywny.
Do tego nie dziala wyszukiwanie glosowe. To tez moze byc kwestia ingerencji vectry czy moze zwyczajnie pilot sie popsul?
EDIT: Widze, ze pojawila sie tez opcja szybkie uruchamianie ale nie widze specjalnie roznicy miedzy wlacz/wylacz. To ma jakis wplyw na pobor pradu/standby mode?
Troche nie w temacie ale sporo osob tutaj ma sprzecik Vectry. Czy ktos wie jak wlaczyc w nim sterowanie TV (glosnosc i wlacz/wylacz) przez Irde? Jak zaprogramowac pilota?
Odpowiedz
#29
DV8988
11.6.77 z maja 2023

Uwagi:
Padło skanowanie tunera naziemnego. Nie znajduje żadnych kanałów, ani nakładka vectry, ani systemowe procesy dtvsetup demo ani droidlogic.
Odpowiedz
#30
(26-07-2023, 01:31 PM)477112 napisał(a): DV8988
11.6.77 z maja 2023

Uwagi:
Padło skanowanie tunera naziemnego. Nie znajduje żadnych kanałów, ani nakładka vectry, ani systemowe procesy dtvsetup demo ani droidlogic.


 No wlasnie cos namieszali bo nie na wszystkich dekoderach dziala.... montuje ten shit juz jakis czas i zalezy jak zaciagnie update i aktualizacje apki launchera czasami skan dziala czasami nie ..... probuje sie dostac do tego sprzetu na kazdy sposob ostatecznie mam jeszcze uart podlacze sie pod uboota moze to cos da i bedzie mozna cos alternatywnego wgrac Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości